Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tartotta már valaki szórakozóh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartotta már valaki szórakozóhelyen az esküvőjét?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy visszamondtuk a lagzit, mert rájöttünk, hogy igazából nem engedhetnénk meg magunknak. Sajnálnék kiadni pár órára minimum másfél millió ft-ot. Valaki viccből megjegyezte, hogy miért nem tartjuk valami szórakozóhelyen. Jót nevettem, aztán gondolkoztam. Igazából a társaság 90%-a fiatalokból állna. Kibérelnénk egy helyet, nem lenne terülj-terülj asztalkám, hanem valami laza vacsi lenne, sütik, italok, egy dj és kb ennyi. A buli lenne a lényeg. Hülye ötlet szerintetek? Vagy tartott már valaki ilyen helyen esküvőt?
2014. jan. 30. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem tök jó ötlet :)))) ! Lehet még az idősebb korosztálynak is bejönne,kicsit az ő fiatalságuk is visszaidéződne ,lehetne csinálni egy jó kis retro hangulatú lagzit !
2014. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez miért lenne olcsóbb? Bérleti díj,menyasszonyi ruha,vőlegénynek öltöny,vacsora,sütik,rengeteg pia,dj.Ezek vannak egy lagziban is,csak nem szórakozóhelynek hívják a helyet,hanem étteremnek.Gondolom legalább polgári szertartás lenne,ami,ha nem hétköznap van,akkor pénzbe kerül.
2014. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egy szűk körű vacsorát adnék. Az sem lenne drágább egy ilyen bulis esküvőnél.
2014. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy szórakozóhely kibérlése elég húzós, hiszen zártkörű rendezvény miatt elesnek az aznapi forgalomtól. Italt tuti náluk kell fizetni, ha engedik kaját ti visztek, de az is pénzbe kerül.

Hát szerintem sem olcsóbb...

2014. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Igen. Én.

Nem volt nagy esküvő és a "lagzin" csak a barátaink voltak ott. Egy pesti szórakozóhely különterme volt a mienk, a tánctér és a zene közös a többi résszel. Volt szendvics, vittünk sütit is. Mivel piát nem lehetett bevinni (de biztosan van olyan, ahol lehet), ezért nyitottunk egy számlát és minden vendégünk kapott egy karszalagot, amit fogyasztottak, azt hozzáírták a számlához.

Én nagyszerűen szórakoztam és a buli nagyjából 150 000 Ft volt.

2014. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az nagyon tré,ha vadidegenek részeg fejét kell néznem a saját esküvőmön és velük táncolni,mert közös a tánctér és a zene.Külön terem csak a szendvicseknek és a sütiknek már felesleges.Vagy privát a buli vagy nem,de ennyiből elmehettek egy átlagos szombat este diszkóba,átlagos bulis ruhában,fizetsz 1-2 kört a haveroknak és táncoltok idegenekkel,ahogy mindig.Ehhez nem kell százezreket költeni.
2014. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Látom lepontozásra kerültek ,akiknek tetszik az ötlet ! Nekem is bejön :) ! Ott tartjátok ,ahol nektek jó .. legalább egyedi lesz ;) ! Lehet árban nem spóroltok rajta ,de különleges élmény és emlékezetes lesz nektek és a násznépnek is,az tuti ;) !
2014. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

az 5. válaszadó vagyok, nagyon szépen köszönöm a lepontozást :)

szerintem meg az a tré (anyám, ez a szó), hogy valaki a részeg nagybácsikat kerülgeti a több milliós esküvőjén, mert azt úgy illik, hogy meg kell hívni boldog boldogtalant és persze külön étterem kell, ahol a pincérek folyamatosan a körmüket piszkálgatják és azt várják, hogy mikor mehetnek haza

2014. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szívesen :) Ki mondta,hogy boldog boldogtalant meg kell hívni? Az viszont tényleg kínos,ha a város alkeszeiből karszalaggal kell kiválogatni,hogy ki a te rokonod. :) Nem véletlenül adják meg az emberek a módját életük legszebb napjának,persze az igényszint nem csak magasan,hanem alacsonyan is lehet sajnos.
2014. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Azért a szórakozóhelyek között is vannak különbségek... bár biztos van olyan, aki a helyi talponálló törzsvendége :D
2014. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!