Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek lehet nagy hangula...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nagy hangulat egy 60 fős lagzin?

Figyelt kérdés
Félek, hogy mivel ilyen kevesek leszünk, nem fog senki táncolni, nem lesz hangulat, hiába a zenekar és a sok szervezés. Mit gondoltok?
2014. jan. 24. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 40 fős lagzin olyan fergeteges hangulat volt, hogy évek múlva is emlegetik a vendégek. Attól függ, milyen a társaság.
2014. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam 30 fős lagziban, és hatalmas hangulat volt. Az egyik legjobb lagzi volt amin részt vettem. Tudod nem az számít, hogy hányan vannak, hanem az, hogy ki hogy mulat. Van aki 500 fős lagziban is halálra unja magát.
2014. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem a létszámon, hanem a meghívott vendégeken áll a hangulat..

mi 10 en si jót szoktunk bulizni táncolni ha házibuli van

2014. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kaja és a zenekar, akkor ott a hangulat is jó.
2014. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem létszám függő, hanem ezt egyén válogatja. Végül is Te ismered a vendégeidet, neked kell tudnod, hogy mennyire táncolós a társaság. Meg egy esküvőn, aki jól akarja magát érezni az úgyis jól fogja, aki meg nem az úgysem.
2014. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy Sok boldogságot! :)
2014. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm lagzija szintén 60 fős volt, de lég sokan voltunk fiatalok, volt egy kb 15 fős fiatal keménymag, akik végigtáncoltuk az egészet. Reggel fél 7ig tartott a mulatás, a pincérek, már teljesen ki voltak készülve.... :)

Ez teljesen társaságfüggő.

2014. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem kisebb fővel még talán jobb is hiszen a többieknek nincs olyan sok "idegen " ember. Akár akik előtte nem ismerték egymást, azok ott megismerhetik. de ha van egy 300 fős esküvő, és alig ismer valaki valakit, akkor az szerintem marhára nem hangulatos.
2014. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!