Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők ti mennyire vártátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mennyire vártátok a lagzitokat? Hogy bírtátok a várakozást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Vártam..de enm kellett bírnom a várakozást, mert annyira gyorsan telt az idő, utolső 2 hétben mondtam, hgy jó lenne még 1 hónap vissza még a 2 héthez képest...

Mindig volt mit tenni..

(5 hónappal a lánykéres után volt a lagzi)

2014. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk májusban lesz, ha nincs eszembe akkor úgy elvagyok, ha rágondolok akkor elkezd bizseregni a gyomrom :)
2014. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lagzit semennyire, az esküvőt annál inkább:)
2014. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó lesz nektek:) Sok boldogságot mindenkinek!

Nekem augusztusban lesz és már alig bírom ki. Mindig csak tervezném, tervezném és tervezném, aztán beleélem magam, ruhák, de az, de ez...Pedig tudom, hogy igazából a lagzi "nem" a párról szól(anyumék szerint), hanem a vendégekről, mindenkinek személyesen köszönni, majd megköszönni számtalanszor,hogy eljöttek, idegeskedni, ha valami nem jól alakul, stb. Mégis nagyon várom:)

2014. jan. 1. 22:03
 5/9 A kérdező kommentje:
És boldog új évet kívánok!
2014. jan. 1. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Az esküvőt vártam, a lagzit nem. Nem szeretek bulizni, de végülis elvoltam, ücsörögtem, beszélgettem egész este. Számomra kihagyható lett volna, de legalább a többiek buliztak.
2014. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem nem hozott különösebb lázba..elötte valo nap vettük meg a ruhákat :D ma se csinálnám másképp.
2014. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Az esküvő igenis RÓLATOK szól!!!


Hamar repül az idő, a vége felé még azt is érzed, hogy túl gyorsan.

2014. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát mikor elérhető közelségbe került a dolog akkor azért már ideges voltam és vártam, hogy legyünk már túl rajta, mert gyomorgörcsöm volt sokszor. Az utolsó 2 hét csigatempóban telt.....de tényleg.


Aztán előtte való nap valahogy megszűnt az idegesség.... bevittük az étterembe a tortákat, aztán beültünk egy moziba:D


Utána már csak másnap jött elő, mikor ott álltunk, és vártuk hogy elkezdhessünk bevonulni... aztán megszólalt a zene, kinyitották az ajtókat, közben...ránéztem a férjemre, és láttam hogy ő is izgul. Még a haverja is kérdezte tőle, látta rajta:) (aki a tanúja volt).. de csak vigyorogni tudtunk...:)


Nagyon klassz volt minden:) nekünk polgári esküvő + ebéd volt, lagzi nem.


imádtam. Mindig is ilyen esküvőt akartam. Családias vendégszámmal. Nagyon hangulatos volt, mivel decemberben , karácsony előtt 2 héttel házasodtunk, ott volt a teremben is, és az étteremben is a karácsonyfa, mikulás, karácsonyi díszítés:)


Most decemberben voltunk 2 éves házasok:)


27/N

2014. jan. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!