Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ott a helye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ott a helye a barátomnak a nővérem esküvőjén?

Figyelt kérdés
áprilisban házasodik a nővérem. Én külföldön élek, itteni a barátom is, nem tud magyarul. Már találkoztak párszor egymással. Másfél éve vagyunk együtt, de még nem költöztünk össze. Szerintetek is ott a helye az esküvőn? Természetesen meg van hívva, de azt érzem h nem annyira akar jönni, mert amikor legutóbb nálunk volt, akkor is csak akkor értett vmit ha fordítottam és ott lesz egy csomó ember. Én megértem h hülye helyzet, de akkor is a barátom és azt szeretném h mellettem legyen ezen a napon. Szerintetek?
2013. nov. 28. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen helye van ott, de ő dönti el, hogy akar-e menni, vagy sem.
2013. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Ami kérdésed indoka (nem tud magyarul, stb.) az én szememben sántít.

. Ha netán később férjed lesz a mostani barátod, akkor is felteszed családi események előtt ugyanezt a kérdést?

Amennyiben testi-lelki egy pár vagytok, meg kell Őt győznöd arról, hogy FELTÉTLEN ott a helye! - nehogy távollétét a család elhatárolódásnak, rosszabb esetben lenézésnek tekintse.

.

Nővérednek boldog házaséletet, Neked és Barátodnak kellemes együtt-bulizást kívánok!

2013. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezeket az érveket szerencsére nem ő mondta csak én találtam ki, h talán ez lehet az ok. De nemrég rákérdeztem és azt mondta h jelenleg nem tudja h lesz-e azon a hétvégén vizsgája, jövő hétig kideríti és tudja h nekem fontos h jöjjön
2013. nov. 28. 23:24
 4/10 anonim válasza:
55%
Mond el neki, hogy neked ez fontos. Annyira nem nagy áldozat, főleg a magyar lagzikat ismerve :DD
2013. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Én megértem a barátodat. Volt külföldi párom, eleinte én nem beszéltem az anyanyelvét, amikor elutaztunk a családjához borzasztó volt órákon keresztül kényszeredetten mosolyogva udvarias arccal úgy tenni, mintha nem érezném magam kínosan. Mindenki beszélgetett, nevetgélt, én meg csak ott ültem kukán, a barátomat lefoglalta, hogy a ritkán látott családtagjaival beszélgessen, nem akartam őt nyaggatni, hogy fordítson... borzasztó volt na.


A másik dolog meg, hogy talán kicsit beparázott a srác, ugye ti még csak nem is éltek együtt, márpedig az esküvőkön el szokott hangzani a "tréfás" kérdés, hogy "na és ti mikorra tervezitek..."

2013. nov. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
4-5 feles után fogják egymást érteni,hidd el :)
2013. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, hogy hol a helye, de ez így elég durva megfogalmazás. Az "ott a helye" kb. a kuyténak szól. ha emberre mondod, az nagyon durva kontrollt jelent.


Senki sem mondhatja meg a mésiknak, hogy hol van a helye. A barátoddal vagy másfél éve. Én a nővéred helyében természetes, hogy meghívnám, és a srác majd eldönti, hogy el akar-e jönni vagy nem. ha nem akar, akkor nem, és ne is erőltesd - ez az ő döntése.


Ps: Ha nemigen tud magyarul, és nem is igen akar megtanulni, akkor ez később elég nagy gáz lesz a kapcsolatotokban. Ezen azért érdes elgondolkodni.

2013. nov. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem mindenképp, főleg, hogy már másfél éve együtt vagytok.

Én a helyedben elmondanám a párodnak, hogy ez neked fontos és szeretnéd ha ott lenne veled, de nem erőltetsz rá semmit, rá bízod, hogy akar-e jönni vagy sem.

2013. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Én voltam már olyan kis létszámú esküvőn, ahol az egyik meghívott lány barátja német volt. Szerencsétlen srác kb. végig egyedül álldogált, állandóan kijárkált rágyújtani meg telefonálgatni, mert a többség nem tudott németül, a barátnője pedig a rég látott ismerősökkel viháncolt. Elég gáz volt, én biztosan nem mennék hasonló helyzetben.
2013. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nővéredet. Meg ha igent mond, a barátodat is! :)
2013. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!