Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek lesz még 2014 szeptember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lesz még 2014 szeptemberében az esküvője?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 14:50
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekünk 2014 augusztusban lesz az esküvőnk.Az étterem amit hónapokkal ezelőtt kinéztünk már teljesen be van táblázva,nincs hely,most azon vagyunk hogy találjunk egy jó éttermet.Nem gondoltam volna hogy már most elkéstünk ezzel.Én január-februárban akartam neki állni a szervezésnek,de kiderült hogy már késő lenne.Szóval minél előbb annál jobb!Mindenkinek sok boldogságot!
2013. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sok boldogságot! Igen, sajnos ez ilyen... először én is jan-ban akartam nekiállni, még szerencse, hogy nem, mert vőfélyt és fotóst is épp, hogy sikerült elcsípni!


Sok boldogságot, jó szervezkedést mindenkinek, kevés idegeskedést!! :)

2013. okt. 27. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!