Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek lesz még 2014 szeptember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lesz még 2014 szeptemberében az esküvője?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekünk. :)

MIért kérded?

2013. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:)

Hát, csak hogy hogy álltok a szervezésével, ilyesmi :)

Megvan már a pontos dátum? :)

2013. okt. 15. 21:38
 3/12 anonim válasza:
Nekünk is :)
2013. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És Ti hogy álltok a szervezéssel? :)
2013. okt. 17. 12:49
 5/12 anonim válasza:
3-as vagyok. Hát, még sehogy kb :D A gyűrűk már megvannak. Az esküvőt augusztus-szeptemberre tervezzük szóval még van idő. Egyenlőre csak nézelődünk, hogy hol milyenek az árak, milyen ötletek vannak stb. Ha már meglesz a pontos időpont, a létszám meg a hely utána jöhet a többi. Szerintem olyan április-május környékén hasalunk rá jobban a szervezésre. És, Ti hogy álltok melyik hónapra esik majd a nagy nap? :)
2013. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Szeptember 20.-án esküszünk.

Még igazából csak nézelődünk.Érdeklődünk.

Mi, hol mennyibe kerül.Én már nézegetem a ruhámat. :D

Írjuk össze a létszámot,hogy kb.mennyien leszünk stb..

Még nagyon az elején tartunk.

Nektek mikor lesz,hogy álltok?

2013. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mi is szeptember 20-ra tettük (nagy valószínűséggel), mert csak akkor ér rá a vőfély, akit nagyon szeretnénk. :D

Szerintem az a tavaszi készülődés eléggé elkésett, én csak poénból nekiálltam nézelődni, és látván, hogy már a helyek nagy része, a fotósok nagy része SZEPTEMBERRE már le van foglalva, gyorsan elkezdtem megszervezni.

2013. okt. 17. 15:09
 8/12 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Igazad van sokkal előbb el kell kezdenünk.. Ahogy nézelődünk teljesen beigazolódik. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyivel hamarabb kell lefoglalni mindent, pedig de. Ja, és a ruhákat én is folyamatosan nézegetem. :D Sok boldogságot Nektek!
2013. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, én sem gondoltam volna, elhiheted... Először még májusban terveztük, hogy megtartjuk, de ááá, szinte hihetetlen, azt hittem, fél év tervezés BŐVEN elegendő, de nagyon tévedtem. Sőt, a vőfélyünk mondta, hogy van, aki már 2015-re!!!! lefoglalta. Na ez a durva. :) Még a hely sincs meg, úgyhogy kicsit lemaradottnak érzem magam...
2013. okt. 17. 19:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Nektek is sok boldogságot!! :)
2013. okt. 17. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!