Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy nap több polgári szertartá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap több polgári szertartást is vállal az anyakönyvvezető?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 08:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi házasodtunk 13 esküvő volt aznap. Fél óránként követték egymást, persze volt csúszás kb. 10 perc.
2013. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
És ha gondolatban már megvan az időpont (hónap) , akkor mikor menjünk be szólni hogy egyeztessünk ?
2013. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

1 évvel korábban lehet idén tavasztól...

Ha ilyen helyen van, ahol futószalagos esküvő van, akkor amint lehet.


(nálunk, mint írtam a kérdezőnek, évente van 10 körül az esküvők száma, 4 hónappal az esküvő előtt voltunk benn, egész hónapra senki nem volt beírva, sőt most 2 hónappal előtte sincs más egész hónapra...

2013. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

#13 mit lehet egy évvel korábban?


"A házasságkötés legkorábban a bejelentéstől számított 31. napra tűzhető ki,ugyanakkor a jegyzőkönyv a felvételtől számított 6 hónapig érvényes. Amennyiben 6 hónapon belül a házasságkötésre nem kerül sor, de a szándék továbbra is fennáll, a házasulóknak azt újból be kell jelenteni. "

2013. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Pontosítva idén márciusban módosultak a szabályok így már 1 évvel korábban belehet jelentkezni!

Mi is most voltunk nemrég, jövő augusztusban lesz az esküvőnk! Az 1 hónap azt jelenti pontosan, hogy legkésőbb esküvő előtt annyival bekell vagyis kötelező jelentkezni!

2013. aug. 24. 10:44
 16/16 anonim ***** válasza:

tavaly két esküvőn voltam, és mit ad Isten, pont egymást követte a kettő :) bementünk az egyik ismerősömére, az lement, kimentünk a hivatal elé, gratuláltunk, utána a barátnőim meg sürgettek, h menjünk, következik a másik ismerős esküvője :D

ami a legjobban kiábrándított, hogy ugyanaz a szöveg volt, csak a nevek különböztek. akkor határoztam el végleg, h nekem tuti nem lesz esküvőm :D

2013. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!