Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy nap több polgári szertartá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap több polgári szertartást is vállal az anyakönyvvezető?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, eddig ahol voltam esküvőkön, mindenhol egymás után jöttek az esküvők.
2013. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Van olyan hely ahol 1 nap 8 (!) is van


De pl. nálunk a városban 1 évben maximum eddig 18 esküvő volt, nem 1 nap :), az átlag olyan 8-10 egy évben , megkérdeztem amikor bejelentkeztünk, így még nem volt olyan, hogy 1 nap több lett volna, a rendezvényteremben (2 tanus már volt azt mondta)


tehát attól függ hol..

2013. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
persze, ezek futószalagon mennek
2013. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
felénk fél óránként van egy... sokan csak sima utcai ruhába berohannak aláírják amit kell, kis fröcsögés és kész is
2013. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! Bár nem teljesen ehhez kötődik, de a polgárin kivel kell bevonulnom? Nincs nőtlen férfi rokonom, mennyire hétköznapi már ha a lesz férjemmel vonulok be? Nem gond? A templomba az édesapám kísérne értelem szerűen!
2013. aug. 24. 08:50
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Rajtad múlik.

Megkérdezik.

Mehetsz egyedül is, a pároddal is, a tanúddal is, ahogy akarod, nincs semmi kőbe vésve (még rákérdeznek arra is, hogy lesz a gyűrűhúzás

2013. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gondolom tanút bárkit választhatunk? Ott nincs szabály?
2013. aug. 24. 08:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárkit választhattok, persze. Nem tudom merre laksz, de nálunk azt sem kérdezték meg hogy kivel vonulok be, lesz-e gyűrű húzás hasonlók. A pezsgős koccintásra meg a zenére kérdeztek rá. Meg hogy szeretnénk-e az ottani fényképészt/videóst.
2013. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fél óránként van egy esküvő,nekünk még várni is kellett,csúszás volt.Nagyobb városban igy megy,futószalag.


Bevonulni polgárira is vonulhatsz apukáddal,ott is úgy szokás.(bár én pl polgárira,templomira is párommal mentem)

2013. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanúnál annyi szabály van,hogy 18 el kell hogy múljon és magyar állampolgár legyen,és legyen érvényes személyigazolványa.
2013. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!