Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruhát válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruhát válasszam? Sajnos nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. aug. 19. 06:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
az első kettő nagyon bazári és igénytelen. talán a 3.at venném fel ha muszáj lenne.
2013. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%
Az első a legszebb szerintem, a második is nagyon tetszene, ha a hasánál nem lenne átlátszó, mert a szoknya része viszont gyönyörű. A harmadik azért nem tetszik, mert nem szeretem a tört fehéret, és a kép alapján annak tűnik (persze lehet hogy csak a megvilágítás más)
2013. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel nem csak az a baj, hogy kínai poliészter förmedvény, hanem hogy eláll. Nézzétek már meg hogy ráncolódik a próbababán a felsőrész, egy igénytelen tákolmány az egész.


A második hasonlóan "minőségi" anyagból lett legyártva és ráadásul vagy 10 réteg alsószoknyát kispóroltak belőle annyira átlátszó. A mell-és deréktájékot már nem is emlegetem, többen is felhozták, hogy itt kis hazánkban a familiárisan hiperpigmentált egyedek között kedvelt ez a stílus.


A 3. lenne a legjobb anyag és kialakítás szempontjából, csak azt nem tudom megállapítani, hogy a próbababának van csípőficama vagy a ruhát szabták így el? Ha az előbbi, akkor nem gond, ha az utóbbi, akkor ciki.

2013. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. tetszik a legjobban, azt simán választanám én is :) Az első szabása sem rossz, bár nem stílusom, a 2. viszont egyáltalán nem tetszik.
2013. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%
Második.
2013. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A 3. tűnik a legminőségibbnek ezek közül, szóval azt.
2013. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
3 tetszik a legjobban:)
2013. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
az elsőt
2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Amúgy a legjobb válasz az,hogy bejja asszonyos,cigós.Mi van ha a menya pont roma? Egyébként mindhárom szép. Melyikben érzed magad igazi menyasszonynak? Valamelyik csak közelebb áll a szívedhez a 3 közül.Másik szempont a kényelem,ne érezd magad feszélyezve. Sok boldogságot kívánok!
2013. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!