Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek lesz augusztus 17-én az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lesz augusztus 17-én az esküvője?

Figyelt kérdés
Melyik városban? Hol jártok már a szervezéssel? Mi az amivel el vagytok maradva?
2013. aug. 3. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Másodunokatesóméknak.....Esztergom...többit nem tudom, nem vagyok a meghívottak listáján...


viszont így 2 héttel előtte remélem mi készen leszünk, csak a végső simításokat szeretném ekkorra hagyni..nekünk még 2,5 hónap, de már pánikolok mennyi minden van hátra:S

2013. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
neked
2013. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ilyen kánikulában tuti nem.
2013. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem :)

Remélem minden klappol, sok dolgot bíztunk a véletlenre.Eléggé lemaradtunk a szervezéssel, pedig már másfél éve tudjuk az időpontot:)

Azthiszem minden megvan, már csak a párom zakójának az ujját kell felhajtani, az én ruhámat felvarrni és a koszorúslányok ruháját befejezni, ez kb a mai nap programja.

Aztán még a virágokat kell elrendeznem, konkrétan a csokromat meg a szülőköszöntéshez valókat.A héten szabin voltunk és be akartunk menni konkrétizálni a szervezővel magát az esküvőt (zene, szülőköszöntés stb) de 2 napból 2-n nem voltak bent, így azt most nem tudom, hogyan oldom meg, mert így se elég a szabim, de majdcsak lesz valami:)

Nagykanizsán lesz a lagzi, csak polgári, utána egy vacsi és nagy dínom dánom.50-en leszünk.A gyomorideg segítségével fogytam bele a ruhámba:)

2013. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyik rokonomnak :D tolna megye- tamási :D és már minden fontosabb dolog megvan szervezve :D
2013. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Málna01 válasza:
Szia! Nekem is akkor lesz! =) Albertirsán(Pest megye). Totál ideg vagyok,hogy vmit elfelejtek... ;) Elvileg minden le van szervezve, de egy csomó apró dolgot kell még elintézni, esküvői torta, menyasszonyi táska, mandzsetta....stb. Nekünk lesz polgári és templomi is. Nektek? Ti hogy álltok? Az normális, hogy reggeltől estig más se jár az eszembe, csak az,hogy mit kell még megcsinálnom?! :P
2013. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!