Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlana valaki jó vőfélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlana valaki jó vőfélyt augusztus végére?

Figyelt kérdés

Nagyjából 75 fős esküvőnkre keresünk precíz, megbízható, fiatal vőfélyt, aki levenné vállunkról a terhet Nagy Napunkon és profi módon, jó hangulatban levezényelné esküvőnket. Fontos, hogy találékony, szórakoztató és kreatív legyen és jól együtt tudjon működni meglévő szolgáltatóinkkal! Aki tud ilyen vőfélyt írja meg legyen szíves! Köszönöm!

("tiltólistát" is szívesen fogadok!)



2013. febr. 19. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
gooogle a te barátod. pl így keress rá: vőfély + lakhely. Hívd fel, kérj ajánlatot.
2013. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hova keresed? Mert nyilván Sopronba nem kéne Nyíregyházit ajánlani, hacsak nem akarsz 50-60 ezret kifizetni útiköltségnek.
2013. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Lehet találgatni? Budapest? A pestiek nem szokták sose írni hova, mert olyan természetes, hogy csak Pest van.
2013. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerettségi körödben kellene körbekérdezni, esetleg belenézni a videójukba, meghallgatni a véleményüket arról, aki nekik volt. Ez így lutri hogy a netről kikeres valakit, felhívja, aztán ha az ár nem sok akkor ő legyen, közben meg egy verset nem tud elmondani.


Szóval kérdezd körbe a munkatársakat, ismerősöket, az a legtutibb.

2013. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pest megyébe keresek. Mostanság egy ismerősünknek volt esküvője, de ott elég gyenge volt a vőfély. Ezért gondoltam, hogy hátha van kedve valakinek megosztania a tapasztalatait velem. Találtam pár szimpatikusat, de a referenciának megadott videó mindig élete legjobb pillanata, nem a nagy átlag, semmit nem lehet belőle felmérni.
2013. febr. 19. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:

ez a kérdés így, ahogy van mehetne modorosblogra :)


ismerősöméknél elég jó vőfély volt, Bp-n zajlott a buli.

2013. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerősözés tényleg lutri, de a netezés is az. Mi is nyáron egy olyan lagziban voltunk, ahol ajánlás alapján lett a vőfély, meg a menyasszony is a mai napig nagyon elégedett, az összes vendég meg úgy van vele, hogy nem igaz, hogy nem tűnt fel neki, hogy milyen szar a vőfély. (Pl. sose lehetett hallani, ami mond, meg a vőfély ment haza először meg ilyenek)


Én Szabolcsból tudnék ajánlani, bár, ha megfizeted elmegy, de idénre már rég be van táblázva. :(


Aki igazán jó, arról már le vagy késve, mert augusztus egy népszerű esküvői hónap.

2013. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az igazán jók már foglaltak, de most tudtuk meg, hogy a közel egy éve lebeszélt vőfélyünk mégsem vállalja el aznap az esküvőnket, egyéb elfoglaltságai miatt.

6-os hozzászóló: Mi a gondod a kérdéssel?

2013. febr. 20. 16:29
 9/10 anonim ***** válasza:
nekünk tavaly volt az esküvőnk.2 ismerősnek is nála volt.fiatal vőfély ha érdekel írj privit.nálunk non jo volt!!!örülök h mellette döntöttem.
2013. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én tudok ajánlani egy nagyon jó vőfélyt, aki színvonalas műsort csinál és mindenre odafigyel! Itt vehetitek fel vele a kapcsolatot: paismi90@gmail.com
2013. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!