Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek egy "kistáska" a menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek egy "kistáska" a menyasszonynak?

Figyelt kérdés
Nem voltam még menyasszony, de abszolút feleslegesen szorongatják nem? Meg mit tesznek bele? Zsepi, ilyenek a vőlegény zsebében is elfér, vagy ha kell más, kérek anyukámtól... Nekem ez a logikus
2013. aug. 1. 12:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%
én is értem a telefont. nálam azért volt ott, mert sokan csak az én számomat tudták meg a férjemét, a zenekar is pl, meg sok barátunk is. Így elérhető voltam, jobb is, mert volt, aki eltévedt, és kit hívjon fel, senkit nem ismert csak minket meg a párját, aki szintén nem helyi volt.
2013. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
58%

Hát biztos sokan jobban tudják, de tőlünk elkérték a személyit a szertartás előtt.

Nálam egyébként púder volt (mert zsíros a bőröm, muszáj volt javítani), zsebkendő, a telefonom, a személyim, a gyógyszerem és némi pénz. Megnyugtatott, hogy ott van velem. A táskát elbírtam, a szertartáson meg fogta a tanúm.

2013. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Málna01 válasza:
Nekünk is azt mondta az anyakönyvezető,h vigyünk iratokat, szóval mi tuti,h vinni fogunk. Nekem is lesz táskám, akárki akármit is mondjon. Zsebkendő, alapozó, telefon, szőlőcukor, harisnya, tű, cérna. Bármi előfordulhat..., az Én családom képes lenne eltévedni a polgármesteri és a templom között..=) =P 1es nem volt arrogáns, csak leírta a véleményét.
2013. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
31%

Ruhához illő táskám nem volt,de a kocsink 2 perc sétára volt ha bármi kellett,azt telepakoltam mindenfélével.

Telefonom,zsepi volt párom öltönyzsebében,ő úgysem ment el mellőlem fél percre se.

2013. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!