Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minek egy "kistáska" a menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek egy "kistáska" a menyasszonynak?

Figyelt kérdés
Nem voltam még menyasszony, de abszolút feleslegesen szorongatják nem? Meg mit tesznek bele? Zsepi, ilyenek a vőlegény zsebében is elfér, vagy ha kell más, kérek anyukámtól... Nekem ez a logikus
2013. aug. 1. 12:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
4%

"7-es nem igazán értem a kérdésedet.

1-es voltam."

Nem lepődünk meg rajta :D

2013. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Az enyémben ezek voltak: egy zsebkendő, ami a nagymamámé volt ( már nem él), papírzsebkendő, telefon ( pl ha vmi gond lenne és fel kell hívni vkit ), az irataim amit oda kell adni az anyakönyvvezetőnek, rúzs, a gyógyszerem, ami mindig nálam kell, hogy legyen, cigi, gyújtó
2013. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem volt, a túlélőfelszerelésemet a sógornőm őrizte (pl. betét, fájdalomcsillapító, zsepi, telefon, pótharisnya, irataim, pár sminkkellék etc.), ez az ő feladata volt aznap :D
2013. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem úgy értette a 7-es, hogy egy térképet is elrakhattál volna a biztonság kedvéért. Nem, amúgy én sem értem, de nem lepődök meg magamon. :)
2013. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

szerintem ez az én napom volt, és nem akartam azon elszúrni hogy pl a szülőbúcsúztatón elfolyik a sminkem és lefojt szemfestékkel kelljen onnantól ( ugyebár ez az elején van) a lagzi végéig mulatozni... azok a nők akik harisnyát hordanak általában hordoznak magukkal legalább 1 tartalékot, mert elég csúf, ráadásul kényelmetlen ha elszakad. személyi azért kellet, mert voltam már olyan esküvőn, ahol megállította a menyasszony autóját a rendőr és hazakísérte őket a személyiért, mert nem volt nála, ezt próbáltam kivédeni. még valamit el kell magyaráznom? 7-es valószínűnek tartom, nem volt még esküvőd, ilyenekre egy menyasszony gondoljon, ha ad valamennyire magára. nem mondom hogy mindent be kell szuszakolni abba a pici táskába, de ezek az alap dolgok, amik egy nő táskájában fellelhetőek akár egy kis táska, akár nagy. Mire ez a gúnyoskodás? Nem kell beleszólni olyan témába amiben nem vagy tapasztalt, előbb menj férjhez

gondolom feltűnt már, de azért leírom, 1-es voltam :)

2013. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

ez valamiért lemaradt:

egyébként a rendőrök által hazakísért menyasszony sem volt pite, lehet hogy rokonod volt 7-es :) minek ezek a felesleges dolgok nem? :D végül is csak férjhez megy az ember lánya, arról meg már nem is beszélek hogy hogy adnak össze ha nem tudod magad igazolni.

2013. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Hol kell magad igazolni a "nagy napon"? Azt már előtte kellett a bejelentkezéskor.
2013. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Meg aznap, közvetlenül előtte... Jobb, ha nem szólsz bele, ha nem is tudod, hogyan működik a rendszer...
2013. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
12%
De, tudom hogy működik a rendszer. Anyakönyvvezetőket tanítok, három éve mentem férjhez, de nekem csak a bejelentkezéskor kellett bemutatni a személyimet. Miért kell ilyen arrogánsan válaszolni? Különben meg azt tesz a kis táskájába mindenki, amit akar. Bár a telefont még mindig nem értem, de nem is érdekel már. Kár, hogy így elmegy a válaszolók stílusa ilyen irányba.
2013. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Én írtam a telefont. Nem értem mi baj van vele. Az esküvő előtt elmentünki fotózni, késve értünk haza, akkoris hívtak, hogy hol vagyunk. Meg amúgyis, biztoság kedvéért nem jobb ha nálad van? Bármi történhet.
2013. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!