Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Vásároltam egy mennyaszonyi ruhát 53ezer ft volt. Ti mennyit kérnétek érte ha úgy döntök eladom?
"A távolkeletről online rendelt ruhák minősége tapasztalataim szerint kimagasló, a támogatás a legtöbb esetben átlagon felüli (állandó kapcsolat,fotók küldözgetése, folyamatosn ügyfélfelügyelet mellett való készítés stb..)."
Az én tapasztalatom szerint:
- kapcsolattartás: minimális vagy semmilyen. Általában olyan angolt beszélnek, hogy google translate az.
- fotók küldése: egy átlagos vevőnek hiába küldenek képeket a készítés folyamatáról, ha egyszer fogalma nincs milyennek kell lennie.
- kimagasló minőség: kérlek fordíts már ki egy ruhát! Egy rétegű bélés van benne, kispórolt merevítés, az anyag sok helyen hibásan van elvarrva, a gyöngyözés/hímzés/egyéb díszítés siralmas, a 100% poliészter meg cáfolhatatlan, már csak az utóbbi miatt is felesleges azt hazudni, hogy jó a minőségük. Fogtál már életedben valódi selymet, selyemszatént? Mert ha igen, utána nem éred be poliészter szarokkal.
Köszönöm az igénytelen jelzöt..
A kinai szar...a mayo szar,naomi szar,my77 szar..
Ne sértödjetek meg de akkor Ti mit hordtok?
"A távolkeletről online rendelt ruhák minősége tapasztalataim szerint kimagasló, a támogatás a legtöbb esetben átlagon felüli (állandó kapcsolat,fotók küldözgetése, folyamatosn ügyfélfelügyelet mellett való készítés stb..)"
Lol! Ja, gogole translate ahogy írják. Ha egyáltalán válaszolnak.
Ha nem szar a termék, akkor HA egyáltalán hajlandóak válaszolni a reklamációra, akkor ez lesz a válasz: termék jó, termék baja semmi, használni termék, termék jó, vissza küldeni nem lehetni, termék jó, original, best quality, good, good, visszaküldeni nem lehetni.
Én rendeltem ezt-azt Kínából, de a legnagyobb jóindulattal is jelmezek, amiket küldenek.
Csak annyit szólnék hozzá a témához, hogy amit nem Kínában csináltak, az hamisítvány...
A ruháért olyan 30 ezret adnék, de először megpróbálnám az eredeti árát kérni. Semmiképp nem használnám ezt a fotót. Vagy felvéve vagy bábura rakva kellene fényképezni. Nem érdekelne honnan jött a ruha, ha szépen meg van csinálva.
"Mindent Kínában csinálnak, az eredetit is. Szokj hozzá! :)"
Ez így nem igaz, de nem is a gyártás helyével lenne a baj, hanem azzal, amit használnak hozzá és azt ahogy felhasználják.
Sokan védik a kínai cuccokat azzal, hogy 8 órán át varr a kínai a nike gyárban, aztán még 8 órát varrja ugyanazt csak pipa nélkül, de ez nem igaz. A nagy márkáknak megvannak a minőségi követelményei, megvan, hogy milyen anyagokat használnak, gondosan megvannak tervezve, ezzel szemben a hamisítványokat a legszarabb anyagokból rakják össze úgy, hogy gondosan beállítva és kitámasztva halványan emlékeztessen egy fotó erejéig arra, ami ihlette és kész.
A 28-as a számból vette ki a szót.
Mellesleg a menyasszonyi ruhákra egyáltalán nem igaz, hogy átlagban Kínában varrják. Pl. Lazaro, Jim Hjelm és hasonló tervezők az U.S.A-ban készítik a ruháikat, Pronovias és egyéb spanyol tervezők Spanyolországban, a gyengébb tömegtervezők, mint pl. Maggie Sottero folyamodnak a Kínai munkaerőhöz - viszont pl. az alapanyag ilyen esetben is Olaszországból vagy más megbízható helyről érkezik.
A kérdezőnek melegen ajánlom ezt az oldalt, ahol a kínai másolatokat összehasonlíthatja az eredetivel, aztán eldöntheti, mennyire igényes:
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!