Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2-3 éven belül megakarjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 éven belül megakarjuk tartani az esküvőnket. Hogyan rakjak félre, ha most minden pénzünk elmegy egy hónapban?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 14:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Minden nap 1-2 kávé árát rakjátok félre:) hosszútávon hatásos:)
2013. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én mentem férjhez, én úgy csináltam hogy: összeírtuk a drága párommal hogy kik jönnének el az esküvőre, kerestem egy olcsó de jó vendéglőt ahol megbeszéltem a tulajjal mindent, elmentem kiválasztani a ruhámat, a hajam és a sminkem a tesóm felesége csinálta, választottam árban elfogadható és sok szeletes tortát. Majd kiszámoltam a költségeket, és mindig közösen tettünk félre a párommal :) 1-2 ezer forintott általában.
2013. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A lányomék is épp ezen törik a fejüket : )


A legnehezebb az egészben: az igényeiket a lehetőségeikhez passzintani...


Egyre több a "szegényebb" esküvő (nehogy megbántódj!)

Senki elvárásának nem kell megfelelni, a jó házasság titka nem a nagy lagzi...


Sok boldogságot kívánok!

2013. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a nagy lagzi a titok,de szeretnénk egy jó kis sátras lagzit. Igazából már 7 és fél éve vagyunk együtt, van 2 kislányunk, de most jutottunk arra a döntésre, hogy szeretnénk összeházasodni.
2013. júl. 19. 22:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Tatszik nagyon az első válaszoló ötlete :) Várok még ötleteket
2013. júl. 20. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írd fel, hogy melyik hónapban mire mennyi megy el, és gondold át, hol lehetne spórolni belőle.


Pl. ha sok a vízszámla akkor átszokni a zuhanyzásra fürdés helyett, állóvízben mosogatni folyóvíz helyett, ilyesmik. Vagy ha sok a bevásárlás, akkor kikötni, hogy heti 1x mentek nagybevásárolni és csak azt veszitek meg, ami a listán van (nem úgy, hogy naa ezt a csokit is meg ajjj ez de jól néz ki, ezt is:) - nekünk az ilyesmik nagyon beváltak. Vagy ha egy hétre előre eltervezed mit főztök és ahhoz veszed meg az alapanyagokat, nem vásároltok feleslegesen. Ha ruhákra megy el sok pénz, akkor keresni az akciókat, stb.

Kevesebbet autózni, a közelbe sétálni vagy biciklizni. Ne menjen egyszerre tv, számítógép, zene ha sok az áram, ilyesmire figyeljetek oda.

Ha sok a munkahelyi étkezés akkor szendvicset, melegíthető ételt csomagolni.


Ezekkel az apróságokkal rengeteget lehet spórolni, és a maradékot mind félrerakni :)

2013. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az jutott rögtön eszembe, amit az előző írt: megtervezni a következő heti menüt, majd a szerint megvásárolni az alapanyagokat. Nagyon sokat lehet spórolni vele. Pláne, ha odafigyel rá, hogy éhesen ne menjen bevásárolni. Akkor is rengeteg olyasmit hajlamos az ember megvenni, amit egyébként nem tenne a kosárba.
2013. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Remélem összejön a spórolás, és minél hamarabb papíron is egy pár leszünk :D
2013. júl. 20. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak esküvői fotóst tudok aki relatíve ingyen dolgozik, egy zseniális ötlettel megtűzdelve az egészet. Még januárban találkoztam vele a kiállításon, de ha akarod akkor előkeresem a szórólapot róla.

A dekort pedig már most el tudod kezdeni megtervezni, és amit szemétbe szánnál, remek dekorokat tudsz csinálni belőle! Egy dekoráció több százezer. Sokat spórolsz azon is!:)

Sok sikert!:)

2013. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi a fotóson spóroltunk. Egyik unokatestvérem fotózott minket. Nagyon kreatív. Azzal segített minket, hogy elvállalta ezt a feladatot. Már hónapokkal előtte nézegetett a neten ötleteket, beállításokat. Olyan jól sikerült, hogy eddig senki nem vette észre, hogy nem profi fotósunk volt!!!
2013. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!