Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A páromék nagyon jól állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromék nagyon jól állnak anyagilag mi sajnos egyáltalán nem. Nem ciki, hogy az esküvőnket a párom családja állja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 14:58
1 2
 1/13 eNerdzsy ***** válasza:
63%

Nem csak, hogy ciki de gondok forrása is lehet.

Sajnos az ilyen esetek nagyon alkalmasak arra, hogy utólag majd fel lehessen hánytorgatni, ha esetleg romlana a családok közötti viszony.

Ha ti (fiatalok) nem tudtok a közösen előteremtett pénzetekből esküvőt szervezni, akkor elhalasztanám a dolgot a helyetekben vagy vissza fognám az igényeket.


És igyekezzetek a jövőtöket a közösen előteremtett anyagiakra alapozni, ha hosszú távra terveztek együtt.

2013. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Akinek van anyagi lehetősége az tegyen!
2013. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem ciki, ha ők vállalják.

De a te családod is tegyen hozzá. Ha nem pénzt,akkor szervezést, munkát...

2013. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha csak egy polgári,akkor szerintem nem gáz.Viszont én ekkora különbségek mellett nem szervezném 100 fős lagzit...
2013. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1. Ahoz, hogy ennyi pénzük van ahoz a párom is nagyrészben hozzá járult. Igyhát a pénz közös.
2013. máj. 5. 15:12
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha valóban önzetlenül segítenének, akkor nem gond.
2013. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő nagyságától függ, egy több milliós esküvőnél nagyon is az.
2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy ciki, hanem hogy ha bármi probléma adódik, akkor gyönyörűen fel lehet hánytorgatni.

A saját családomban láttam sajna ilyet, apukám nagyszülei segítettek az esküvőnél, házvételnél, de aztán amikor megromlott a szüleim viszonya, anyukám szegény folyton azt hallgatta, hogy bezzeg amikor idejött, egy fillért nem hozott, még az esküvőt is ők állták.

Én biztosan nem fogadnám el, mert később komoly konfliktusok forrása lehet.

2013. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
első jól mondja. nem tudom miért kellett lepontozni
2013. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én a helyetekben kérnék tőlük kölcsön, előleget, és amit kaptok ajándékba, abból kifizetitek nekik, vagy ha az nem fedezi, akkor a maradék összeget X hónapig részletben visszafizetitek nekik. nálunk is így volt. 200E-et adtak nekem szüleim előlegnek (ugye sok mindent utólag kellett fizetni), ez elég is volt, lagzi után vissza is adtuk
2013. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!