Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon ciki, ha 12 évesen még...

Nagyon ciki, ha 12 évesen még nem volt igazi barátom? Csak neten, de az is csak napig tartott.

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, igazából ez a normális. Az a ciki, hogy 12 évesen "netes barátod" van.
2012. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12 évesen tanuljál ne pasizzál.
2012. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább az ciki, hogy 12 évesen már ezen töröd a fejed...
2012. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én 21 éves vagyok és még nem volt barátom, na mit szólsz?
2012. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem, egyáltalán. Nekem már volt 2 barátom is, bár így visszagondolva egyik sem volt komoly, és még csak a "barátkozós fázisban" voltunk. :) Tényleg nem gond, sőt örülj, hogy nem vagy olyan mint a "mostaniak".

Egyébként a párkapcsolat nem ciki, vagy nem ciki alapon működik. Nem ciki semmi, csak az a felfogás, amivel a mostani tinik rendelkeznek. 13/L

2012. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést csak azért tettem fel, mert kiröhögtek, hogy nem volt barátom...és úgymond még a 'leggyökerebbeknek' is volt már barátnőjük.
2012. márc. 4. 11:19
 7/11 anonim válasza:

nem!!! nekem se volt még, de lehetett volna, csak én még túl korainak tartottam volna,és jól döntöttem és nem bántam meg h nem volt még pasim, és én pedig 14 éves vagyok

de ha neked cikis érzés,mert neked azt mondták ne foglalkozz vele,ez a te döntésed h akarsz pasit vagy nem.Ne foglalkozz h mit mondanak felelősséged, DE TE MÉG NAGYON FIATAL VAGY MÉG A PASIZÁSHOZ!!!

TANULJÁL NEKED AZ A DOLGOD!

2012. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12 évesen? Jó hogy nem 6 évesen akarsz magadnak barátot! Ne neten keresd meg a párod! Nem gondolod hogy ez a kérdés kissé korai még?
2012. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ki írta, hogy neten akarok barátot? Dehogyis.! SOHA!
2012. márc. 25. 11:40
 10/11 anonim válasza:

Elhiheted, hogy a legtöbben csak hazudnak neked. :)

Igazából szerintem akik annyira leszóltak mert nem volt senkid, azoknak a 4/5 része netes barát/barátnővel volt "megáldva". Vagy egyszerűen csak lódítottak. De amúgy is, ilyenkor büszke lehetnél, hogy nem vagy olyan mint mások, nincsenek kötöttségeid meg ilyenek. Éld az életed majd később el jön akit vársz. Nekem egyetlen egy barátom volt,de elmondhatom, hogy szerelemből szerettem, ez ciki? :DD Szerintem csak azért, hogy legyen valakid nem éri meg összejönni senkivel ^^ De a te életed, te döntésed. : )


15/L

2012. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!