Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A páromék nagyon jól állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromék nagyon jól állnak anyagilag mi sajnos egyáltalán nem. Nem ciki, hogy az esküvőnket a párom családja állja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 14:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A párom bátyjának az esküvőjekor is ugyan ez volt a helyzet. Ők is vissza akarták adni a pénzt de a szülők nem fogadták el.
2013. máj. 5. 22:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom, hogy ciki vagy sem, de én nem érezném jól magam. Mi most szervezzük a párommal az esküvőt, a saját pénzükből, bár a szülők már mondták, hogy majd valamennyit adnak bele, de mi úgy vagyunk vele, hogy akkor legyen az az ajándék utólag, és amennyit gondolnak adnak. Nekünk jó érzés, hogy a magunk pénzéből csinálhatjuk (még ha nem is a legjobban állunk anyagilag, így próbálunk a nekünk tetsző, de a keretbe férő lagzit csinálni) és legalább így senki nem is szólhat azért nekem vagy a páromnak milyen ruhája lesz, milyen díszítést csináljuk stb. Igaz mi már több éve együtt élünk és van babánk kis, az eddigieket is mind magunk teremtettük elő. Lehet más lenne, ha csak még járnánk és úgy házasodnánk össze.

DE a legfontosabb, hogy te hogy gondolod ezt, ha neked jó, akkor fogadd el, és persze nem utolsó dolog, hogy egyébként milyen viszonyban vagy a szülőkkel.

2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ivilicious ***** válasza:
nem gáz. család az család...
2013. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!