Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fátyol nélkül nem menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fátyol nélkül nem menyasszony a menyasszony? Mostanában ilyen megjegyzéseket kapok.

Figyelt kérdés

Nem szeretnék fátylat. Nem illik a ruhámhoz, se a hajamhoz.

Volt, aki rákérdezett, h a kiegészítőkkel hogy állok, s mikor megtudják, h nem lesz fátylam, akkor kínos mosoly ül ki az arcukra. Sőt, már többektől megkaptam, h hülye vagyok, amiért nem lesz. " pedig egy igazi menyasszonynak van fátyla" " hát pedig az kell" " életedben egyszer vehetsz fel ilyet, ne légy buta"" illetlenség fátyol nélküli menyasszoynak lenni" " honnan fogják tudni, h te vagy a menyasszlny, ha nem lesz fátylad?" És hasonlók.

Komolyan elgondolkoztam, h mit tegyek.. De pl egyik ismerősömnek nemrég volt az esküvőlye.. És rá meg minden rá volt aggatv. Nekem meg az sok.. Egy ruha, amihez abszolút mem illene ennyi kiegészítő.. Haalmas habos babos fodros.. Már a ruha magában sok. És akkor még fátyol, kesztyű. Kis szütyő.. És még néhány fenér plüss szív is a karjára volt aggasztva, meg kis tiara a fején.

Miért ilyen nagy elvárás h mindenáron legyen fátyol?



2013. jún. 21. 06:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igen, illik a ruhámhoz. Az is csipkés itt- ott.. De egyébként nagyon egyszerű ruha, és nagyon romantikus fazon. A csokrom pedig ilyen lesz, csak nem rózsaszín, hanem krémfehér rózsákkal. :)


[link]

2013. jún. 21. 18:09
 22/24 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi buta, visszamaradott ember van,tényleg azon akadnak fenn, hogy nem lesz fátyol???? Kit érdekel? Nekem sem lesz, sőt gondolkodom valami egzotikus, nem megszokott esküvőn, hogy nem csak lagzis zenék lesznek, hanem rock-féle, meg valami különlegeset becsempészni az esküvőmbe, ami nem divat. A barátom professzionális fotós és rengeteg tapasztalata van az esküvői fotózásban,láttam a képeit és állíthatom, hogy gyönyörű menyasszonyok mentek már férjhez fátyol nélkül is. Mi külföldön élünk, egy olyan országban ahol igazán jellemző a multikulturalizmus, itt minden-féle esküvút lehet látni és az emberek abszolút nem akadnak fel olyan apróságon, hogy fátyol. Ne állj be a sorba és menni a birkacsordával, légy önmagad és merj kilépni a nyájból, csináld amit szeretsz, ne azt, amit mások elvárnak tőled.
2013. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó vagyok. Ja, és nekem ateista esküvőm lesz pap nélkül, szerintem azon is sokan meg fognak botránkozni, de miért legyek hipokrita, hiszen az lennék, ha nem hívőként olyanra esküdnék, amiben nem hiszek. Itt van pár kép fátyol nélküli menyasszonyról, esküvőról, szerintem gyönyörű. Ja, hogy a háta is kivágott a menyasszonynak, azon is sokan megbotránkoznak. Én szeretem az újjításokat, ha mernek a szociális elvárások ellen menni, persze bizonyos keretek között. Itt vannak a képek, szerintem gyönyörűek.

[link]

2013. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%
19. vagyok. Szép csokor. Szerintem tuti lesz fátyol nélkül! :)
2013. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!