Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fátyol nélkül nem menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fátyol nélkül nem menyasszony a menyasszony? Mostanában ilyen megjegyzéseket kapok.

Figyelt kérdés

Nem szeretnék fátylat. Nem illik a ruhámhoz, se a hajamhoz.

Volt, aki rákérdezett, h a kiegészítőkkel hogy állok, s mikor megtudják, h nem lesz fátylam, akkor kínos mosoly ül ki az arcukra. Sőt, már többektől megkaptam, h hülye vagyok, amiért nem lesz. " pedig egy igazi menyasszonynak van fátyla" " hát pedig az kell" " életedben egyszer vehetsz fel ilyet, ne légy buta"" illetlenség fátyol nélküli menyasszoynak lenni" " honnan fogják tudni, h te vagy a menyasszlny, ha nem lesz fátylad?" És hasonlók.

Komolyan elgondolkoztam, h mit tegyek.. De pl egyik ismerősömnek nemrég volt az esküvőlye.. És rá meg minden rá volt aggatv. Nekem meg az sok.. Egy ruha, amihez abszolút mem illene ennyi kiegészítő.. Haalmas habos babos fodros.. Már a ruha magában sok. És akkor még fátyol, kesztyű. Kis szütyő.. És még néhány fenér plüss szív is a karjára volt aggasztva, meg kis tiara a fején.

Miért ilyen nagy elvárás h mindenáron legyen fátyol?



2013. jún. 21. 06:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Márciusban volt az esküvőm, nem volt sem fátylam, sem kesztyűm :) Először nekem is kezdték mondogatni, hogy de az KELL (ahogy meglepődtek rajta, hogy nem kontyom lesz), de nem engedtem belőle, nagyon hamar letörtem az ilyen beszólásokat. Nem tetszenek a fátylak, amúgy is vékony szálú a hajam (alig lehetett olyan tiarát találni, ami nem húzza le), lenyomta volna, a férjem szerint pedig "nem vagyok ronda, hogy takargatni kelljen, amúgy is szúnyoghálónak néz ki", szóval közös megegyezéssel nem volt fátylam :D A ruhám csipkedíszes, sellő fazonú volt, úgyhogy eleve nagyon vigyáztam, hogy ne legyek túl sok... Itt egy kép rólam, szerintem sikerült harmonikusan megoldani:

[link]


Ne hagyd magad rábeszélni, mindenki tudni fogja ki a menyasszony, és nem leszel attól kevésbé az, hogy nincs fátylad! :)

2013. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%
Én álszent dolognak tartom a fátylat a mai világba, így nekem a piros hó esik se lesz. Ne foglalkozz másokkal.
2013. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sem volt fátylam. Sem a ruhámhoz, sem a hajamhoz nem illett. Nagyon szép kontyot fésült a fodrásznőm, pont elég volt. (és kesztyűm se volt, meg a ruhám se volt hófehér, mégis tudták, h én vagyok a menyasszony :) )
2013. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
11-es nagyon csinos voltál :)
2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Igazából az én hajam is olyan lesz, amibe nem lehet fátylat tűzni. De ha lehetne sem akarnék. Kesztűből is csak a rendes kesztyű jöhetne szóba..az ilyen ujjbeledugós nekem nagyon régimódi..

A ruhám baromi egyszerű lesz, lenge, nyárias.. Abroncs nélküli. A szoknya vége hátul hosszított, mint egy rövidke uszály.. A háta fűzős, fén felett rajta egy csilke masni.. És a szoknya alja is csipkével van szegve. Romantikus- vintage hangulatú. Nem nyakékemlesz hozzá, hanem egy nagyon szép antikolt ezüst keretes sötétkék medál..

Az egyet,en kiegészítőm egy romantikus kis szütyő lesz..

Megpróbálok róla küldeni képet..

Szerintem ennyi pont elég..


Köszönöm a sok kedves választ :)

2013. jún. 21. 11:50
 16/24 A kérdező kommentje:
* fenék felett egy csipke masni
2013. jún. 21. 11:51
 17/24 A kérdező kommentje:
2013. jún. 21. 11:54
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Ahol legutóbb esküvőn voltam, a menyasszonyon egy lazac színű koktélruha volt, se fátyol semmi sallang, a haja szépen meg volt csinálva. Senki sem nézett úgy rá, hogy ő most nem teljes értékű menyasszony, pedig még fehér ruhája sem volt.
2013. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Ha ehhez a szütyőhöz illő a ruhád, ahhoz meg tényleg nem illik fátyol. (szerintem) Milyen lesz a csokrod?
2013. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
jajj, anyám ruhája meg nem fehér volt és már átkot szórtak a vénlányok. A te esküvőd, a te boldogságod, a te döntéseid. Jó esküvőt fátyol nélkül :).
2013. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!