Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti vennétek innen ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vennétek innen ilyen karikagyűrűt?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 29. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én vagy 10 éve németországból hozattam titán gyűrűket, itthon talán még nem is lehetett kapni akkor, aranyárban voltak, de nem is néztek/néznek ki anyacsavarnak.
2013. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"anyacsavaros"!


nem lehet h ti mattot vettetek és azért néz ki úgy?

2013. máj. 30. 07:40
 13/17 anonim ***** válasza:

én is a nemesacélt ajánlanám...mi is olyat vettünk végül, mert a városban találtunk, és teljesen szép volt...szép ezüst és arany szine van...max egy nagyon hozzáértő mondaná meg, hogy nem ezüst és arany....azt is a jele miatt:) a titánról nem tudok nyilatkozni, de ha ilyen kategóriában keresgéltek, akkor a nemesacél gyürü teljesen gyönyörü tud lenni:) legalábbis a miénk azok:)

24L

2013. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Titánt és wolframot nem, tényleg nagyon csúnya színük van (nem csak ezen az oldalon, hanem amúgy is).

A nemesacél tényleg szép, nekem nemesacél medálom van erről az oldalról és gyönyörű. Viszont a páromnak is van innen medálja, feketére színezett és erősen kopik, szóval a fekete sávosakat nem ajánlom.

Amúgy az oldal megbízható, de a posta nem (december elején rendelt medál épphogy megérkezett karácsonyra, úgy, hogy a végén már naponta b*sztattuk a postát...).

25N

2013. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én konzervatív vagyok e téren. Nálam az eljegyzési gyűrű arany, vékony és gyémánttal rakott. (najó a karmos befogatáshoz nem ragaszkodom:) ) A karikagyűrű pedig szintén arany, és karika. Lehet fehérarannyal díszíteni, de semmiképpen sem titán, wolfrám, halogén meg led, meg függönykarika, meg kóláskupak széle. Pedig biztos van akinek az tetszik.
2013. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor te biztos visszaadtad volna a platinát...
2013. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, én vettem. Gyémántot.
2013. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!