Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valakinek tapasztalata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata a Betty szalonnal Budapesten?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hátizé, nem jártam még ott, de ezután csak egy kérdésem lenne. Te tényleg innét szeretnél kölcsönözni?


[link]

[link]

[link]

[link]


Egyébként van 1-2 igényesen kialakított ruhájuk is,


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De a weboldalon találhatók 90%-a egyrészt veszettül cigányos, másrészt rossz minőségű, harmadrészt iszonyatosan elszabott (téglalap alakú fűző, túl magas/keskeny mellrésszel).


Összességében a szoknyák általában nem vészesek, bár gyakran elég rondán halmozzák rá a műselymet és az is előfordul, hogy úgy fel van tűzve, hogy az alsószoknya kilátszik, vagy éppen ferdén áll tőle az egész szoknya alja (pl. a jó példaként linkeltek közül 2-nél is úgy felkapja a díszítés a jobb oldalt, hogy vagy 10 centi különbség van). A legnagyobb gond igazából a mellrész, amit szinte semelyik ruhánál nem sikerült jól kialakítaniuk: ha megfigyeled állandóan bevág, kettészeli a modell melleit, összenyomja vagy teljesen eltakarja őket és kb. nyakig ér, de olyan is előfordul, hogy teljesen ferde az egész, és az oldalak között vagy 5 centi különbség van.

2013. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem ebből a szalonból lényegében csak egy ruha tetszik. A többi olyan, amilyen... A lényeg leginkább az, hogy kölcsönzött-e már Tőlük valaki.
2013. máj. 27. 11:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Melyik ruha tetszik neked?
2013. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2013. máj. 27. 11:56
 5/14 anonim ***** válasza:

Erre a modellre is teljesen igaz, amit írtam a fűzőik kialakításáról.


Nem tudom, hogy a francba tudják ilyen rosszul megcsinálni, gondolom nem szép, íves szeletekből varrják a fűzőket, hanem kb. egyenesből, ezért lesz ennyire téglalap. A képen szereplő nőnek elég szép mell-derék-csípő aránya van, ez látszik a többi képen is, viszont ezek az elszabott fűzők egyszerűen egy téglalapot csinálnak belőle.


Ráadásul a melleknél a kialakítás megint nem megfelelő, a jobb sokkal jobban kidudorodik, mint a bal, és ha megfigyeled felül, még a csipkézés sem egyforma, a bal oldal pedig a mell alatti résznél türemkedik ki.


Mindezzel csak annyit szeretnék mondani, hogy ha egy tényleg remek alkatú nőn ilyen szörnyen fest, akkor egy átlagpolgáron hogy fog szerinted?


Egyszerűen dilettáns aki ezt és a többi ehhez hasonlóruhát is készítette.


Egy normál fűzőrésznek így kellene kinéznie:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Szép, íves kialakítású, követi a derék és a mellek vonalát. Nem áll egy egy centit sem, mert megfelelő tartású és hajlíthatóságú merevítéssel rendelkezik. Hasonítsd össze. Van derék, nincs derék. Nincs kitüremkedés, van kitüremkedés. Amit linkeltél, egyszerűen otromba.


Egyébként ha ragaszkodsz ezekhez a túldíszített, félig átlátszó ukrán jellegű ruhákhoz, akkor híresebb gyártók közül pl. a Maggie Sotterónál elég sok hasonló van,vagy esetleg Eddy K., csak ezeknél legalább a kialakítás minőségi.

2013. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez a ruha tetszik. Minden embernek más az ízlése. A lényeg az, hogy van-e valakinek tapasztalata az említett szalonnal.
2013. máj. 27. 12:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem az ízlésedről írtam. Semmi bajom a túl díszes, hercegnő stílusú ruhákkal, vannak közöttük gyönyörűek és igényesek is.


Én a ruhák kivitelezésének a szakmai kifogásolhatóságáról írtam, mert egy ilyen ruhával szinte garantálható a közröhej tárgyává válás az esküvőn. Egyszerűen rosszul varrták meg, ezen nincs mit szépíteni.

2013. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a véleményed. Örülni fogok, ha valaki ír a szalonnal kapcsolatban is.
2013. máj. 27. 12:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Igaz nem nekem, hanem barátnőmnek vannak tapasztalatai a szalonnal kapcsolatban, vagyis a ruhákkal!


Ahogy az első hozzászóló is írta, nagyon otrombán van megcsinálva, az anyaga is nagyban kifogásolható.

Barátnőmnek is tetszett 1 ruha ott, elis ment próbálgatni, de amint meglátta, hogy van megvarva és még szabálytalanul is legszivesebben rögtön kifordult volna a szalonból. Csak nem volt pofátlan is jó pofát vágott hozzájuk, és még rá is akarták erőltetni...


Szóval a lényeg, kerüld el őket! Nagyon sok hasonló ruha van más szalonokban, nézz szét inkább mert ha őket választod garantálhatom, hogy megfogod bánni, ha akkor nem, de az esküvőd napján igen!!

2013. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Komolyan? A többi ruha nem tetszik, max. azok az egyszerűek, amiket az első kommentelő is belinkelt. De ezen a ruhán én nem látok hibákat. Igaz, így kicsiben nem is nagyon látni...
2013. máj. 27. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!