Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek van alapja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van alapja, hogy kicsit tartok az esküvőtől vagy csak tévképzetek?

Figyelt kérdés

Jövõ májusban lesz az esküvõnk, sajnos az elsõ èv után a leendõ anyósom elkezdett fùrni minket ès tiltotta a kapcsolatunkat mondván elveszem tõle a fiát.

Nagy balhèk utàm vègre belátta, hogy hülyesèget csinált, de nèha mèg vannak megjegyzèsei ha valami nem úgy van ahogy õ akarja.

Azt már elgogadták hogy nem lesz templomi esküvõ azt mèg nem tudja hogy világraszóló lagzi se , mert nincs rá keret ìgy egy nagy keri partit szervezünk.

Igazából attól tartok, hogy elrontja meg mèg attól is hogy mivel õk vidèkrõl jönnek ,mi meg itt Pest mellett vagyunk nagyon nagy a különbsèg a 2 család ès rokonság között , vajon kijönnek e egymással a lenèzõ pillantàsok nèlkül, vagy megjegyzèsek nèlkül? Ès az az èrdekes hogy nem az èn családomtól tartok mert mi elèg egyszerû szerèny emberek vagyunk hanem a páromètól, mert õk meg inkább közèposztàlybeli figurák akik mindenre büszkèk ès nagy emberek, aminek semmi jelentõsège nincs ès hozzá vannak szokva a nagy esküvõs lagzihoz ,mert azt úgy kell. Szerintetek lehet alapja ennek a "fèlelemnek " vagy talán leplezni tudják ezt arra a kis idõre? Nálatok volt ilyen különbsèg?


2013. máj. 24. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:

most egyébként van okod a félelemre, vagy feltételezgetésekre alapozod a kérdést?

mondott már neked valamit az anyósod, ami miatt azt gondolod, hogy lenézi a családodat, vagy neked van egy kicsit kisebbségi komplexusod?elmondtátok már neki, hogy ilyen esküvőt terveztek?

2013. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem a párod családjával kell együtt élned, hanem a pároddal.

Ez nem jelenti azt, hogy nem nehéz egy olyan családhoz IS tartozni, ahol nem kedvelnek, de ha a párod melléd áll, és nem az anyja mellé, és neked ad igazat, a családja hiába kapálózik, csak semmibe kell venni a megjegyzéseket...

Manapság nem a család házasodik, hanem ti, olyan és akkora esküvővel, amivel ti akartok.

Nálunk is vannak különbségek, van is belőle néha gond, de csak az egyik részről. AZ én szüleimnek van pénzük (nem gazdagok, de nincsenek megélhetési gondjaik, hitelük, van ház autó) párom édesanyja évek óta nem tud dolgozni,havi 24000 ft a bevétele, leszázalékoltként nem vezsik fel sehova, vagy olyanra, ami nem tud elvégezni, ezen kívül időnként (amikor csak lehet) vállal bébiszitterkedést, 3 családnál is.

EZ neki vesszőparipa, hogy az én szüleimmel el tudunk menni nyaralni...ide-meg oda...meg majd biztos többet lesz ott a gyerek (aki még csak messzi tervben van) Most szervezzük az esküvőt, savanyú arc néha, ami tudom, hogy a féltékenységből fakad, mert ő nem tud adni, de nem érti meg, hogy ezt nem várjuk el tőle..... nah mindegy...minden családban van szerintem hasonló....


Vannak tévképzeteid:Dh a szavaiddal éljek, de megértem az aggodalmadat.

Legyetek következetesek, ne hagyjátok befolyásolni magatokat, szeressétek egymást, tartsatok össze, ne hagyjátok, hogy éket verjen akárki közétek.

A legfontosabb, hogy ne görcsölj ezen...

2013. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van alapja, mert mindig mindent megszól ha valami nem úgy megy ahogy neki jó, mondtuj neki, hogy nem lesz templomi esküvô ès 50 ezer forintos ruhám se, ès egyszerûen nem èrti hogy mièrt nem, hisz az ùgy szokás, olyan szèp az nem sok..ès az egèsz rokonságot ez jellemzi. Párom is tart ettõl ès ha õ tart akkor van alapja, jobban ismeri õket. Azèrt kèrdeztem hogy volt e valakinek ilyen osztálybeli különbsèggel esküvõje ès hogy sült el.
2013. máj. 24. 10:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt, tudom hogy ìgy kell csak az a baj hogy ha már egy fintort meglátok elveszi a kedvem:/
2013. máj. 24. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Van alapja a félelmednek,de reméljük nem lesz semmi.Nálunk is hasonló volt szerintem a helyzet,bár az anyósom nem mondta ki,de éreztette,hogy nem örül.Az esküvőnket és a lagzit is elrontotta a családja nagy részével együtt,ami nekem hihetetlenül fáj,mert így egy kicsit pénz kidobásnak éreztem.De nem gondoltam volna,ha egy fillért nem adtak bele,még nászajándékot sem kaptunk tőlük,az anyós táncolni sem volt hajlandó velem a menyecsketáncnál,akkor legalább nem érzik jól magukat.Azt hittem ha nem az ő zsebükből megy,akkor minden rendben lesz.És azóta is jönnek tőle az olyan megjegyzések,hogy a fiának szar szaga volt az esküvőn(ez persze teljes képtelenség).Remélem ti nem jártok így,Sok boldogságot.
2013. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál:D De amùgy viccet fèlretève itt nem ennyire durva a helyzet mert már tulajdonkèppen "nyalja a fenekem" jó ideje, csak mègis van bennünk fèlsz mert ô már csak ô. De majd meglátjuk, a többiek örülnek ott csak annyi a "gond" hogy kijön e a 2 család egymással.
2013. máj. 24. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen fajta szülőknek elég erősen meg kell húzni a határvonalat. Anyám is ilyen, elég keményen kellett korábban fellépni vele szembe, ma már tudja, hogy semmi köze a magánéletünkhöz. Anyósom nálunk a nagyzási mániás, ő hajlandó kitárgyalni a szomszédainak az anyagi helyzetünket, hogy nekünk hogyan is megy, így már semmiről nem számolunk be neki, még arról sem, ha veszek egy étkészletet. De tényleg!!! A családi különbségek nálunk is vannak, csak pepitában. Ezt megoldottuk egy két tanús esküvővel :)
2013. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a kèttanús nekünk is eszünkbe jutott , de az èn családom annyira szeret minket, nem tehetjük meg velük.
2013. máj. 24. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!