Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen cipő illik térdig érő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen cipő illik térdig érő (kicsit rövidebb) menyasszonyi ruhához?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
köröm cipõ
2013. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez függ az ízlésedtől, a ruha anyagától, attól, hogy télen, tavasszal, nyáron, vagy ősszel lesz, hogy mennyire szereted a magassarkút, milyen színű lesz a ruhád (fehér, ekrü) stb :)


Ennek ellenére belinkelek néhány nekem tetszőt:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Elnézést, ha valakinek nem tetszenek a cipők, már múltkor megkaptam, hogy milyen ízléstelenek amiket linkelek :)

2013. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Mindenképpen zárt vagy körömcipő. A szandálos kifejezetten alulöltözött, mezítlábas érzést kelt - valamint vedd figyelembe, hogy rövid ruhához alapvető illemszabály a testszínű harisnya, amit csak zárt körömcipővel szabad viselni. Esetleg még peep-toe jöhet szóba.


Jó választás a középmagas vagy kifejezetten magas sarkok, lévén hogy a rövid-hosszú gazon összenyomja a lábakat optikailag. (rövid-hosszú egyébként vagy csak simán rövid? mindkettőre érvényesek ezek, viszont a sima fazon nem nyom össze, de extrémségéből adódóan ahhoz is magasabb sarok illik inkább).


Tehát:

(bár itt a linkelt ruhák nagyrésze felettébb távol áll az ízlésemtől, a cipő stílusa a lényeg!)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

gazon*gazon=fazon.


A másik linkelő cipői csodásak, ki ízléstelenezte le ezt? :)

2013. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valóban csodásak a cipők

Én Nude szandált vagy elöl nyitottat választanék

nincs képed a ruháról?

2013. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallottam olyan trendről, hogy valamelyik színésznő vagy énekesnő, talán Zséda, felvette a harisnyát szandállal is, és hogy ez már nem akkora szarvashiba. De esküvőre én nem venném fel így, az biztos. Szóval zárt cipő vagy körömcipő. Aki szerénykedett, hogy esetleg ízléstelenek a cipők, amiket linkelt, hát nagyon nem :)! Gyönyörűek! Öröm a szemnek!
2013. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem, hogy én mindenképp magassarkút vennék föl rövidebb menyasszonyi ruhához! Mondjuk, hosszúhoz is azt vettem fel :D.
2013. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként, a 3-as által linkelt utolsó képen is egy szandált láthatunk, mert a csajszi sarka is szabadon van.
2013. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!