Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért vágytok esküvőre, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágytok esküvőre, miért fontos? Milyennek kell lennie és miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 22:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi, én normálisnak érzem magam, mégsem vágyom esküvőre, mert nagyon nem szeretek középpontban lenni, ilyen egyszerű oka van. De mivel anélkül nincs házasság, kénytelen vagyok. Ezt azért nem gondoltam, még ilyen dolgok alapján is elítélik az embert, meg lehülyézik! Én se tartom azokat hülyének, akik gyerekkoruktól az esküvőjükről álmodoznak.
2013. máj. 23. 11:39
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem kell a középpontban lenned, főleg, ha kis esküvőről van szó, amelyet egy elegánsabb ruhában ejtetek meg.

Ráadásul lesznek olyanok, akiknek fontosabb az esemény, mint nektek, és a középpontban akarnak lenni. Legalábbis nálunk ez volt! :D

2013. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én azért, mert van az esküvőben nekem valami spirituális gyönyörűség, hogy most kijelentjük mindenki előtt, hogy egymással akarjuk leélni az életünket. Túl sok elvárásom az esküvővel kapcsolatban nincs, max. annyi, hogy szeretném azért a családdal, barátokkal megünnepelni, de nem akarok ilyen több száz vendéges dajdajt. És elegánsat, de nem kliséset szeretnék... és A-vonalú, nem túlcsicsázott, de nem is nagyon egyszerű, jellegtelen ruhát. Ennyi.
2013. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Fontos az esküvő, a házasság is. Teljesen más egy nőnek a státusza, ha barátnő, vagy már a feleség. Más a megítélése, társadalmi elfogadottsága szerintem. Sokkal mélyebb kapcsolat, mint egy járás. Na és a gyermek lássa, hogy természetes a házasság, két szülővel, boldogságban.
2013. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fontos az esküvő, pedig én is normálisnak tartom magam. Végül több mint 10 év után azért házasodtunk össze, mert maga a "házasságban élés" lett fontos. Az esküvőre kicsit sem vágytunk, a lehető legkisebb szertartást tartottuk, és mindenki utólag tudta meg.
2013. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
És nem volt sértődés? Bevallom, nekem is hasonló a tervem...
2013. máj. 24. 14:43
 17/18 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok! Nálunk nem volt sértődés. A család sem nagyon szereti a nagy felhajtást, és megértették, hogy nekünk így jó. Egyébként már sok éve élünk együtt és gyerekünk is van. Nem változott semmi, csak az "érzés" más. :)

Remélem nálatok is sikerül úgy csinálni, hogy mindenkinek jó legyen! De végülis az esküvő két emberről szól, az a lényeg, hogy Ti mit szeretnétek!

2013. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lenne a fontos. Csak a család régimódi sajnos...
2013. máj. 27. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!