Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért vágytok esküvőre, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágytok esküvőre, miért fontos? Milyennek kell lennie és miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Mert fontos, hogy Isten áldását is megkapjam házasságkötés.
2013. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

Számomra annyira nem fontos, inkább csak egy jó bulinak tartom, formaiságnak.

A barátnőm már kicsit másképp vélekedik a dologról, ő szerintem kislány kora óta ezt tervezgeti, úgyhogy ebben amíg nincsenek nagyon vad ötletei azt hiszem szabad kezet adok neki :)

2013. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. máj. 23. 07:40
 4/18 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem minden normális lány vágyik esküvőre.

Olyanokat is ismerek, akik nem vágynak rá, de azokkal már valami baj van. Vagy magával az emberkével, vagy a kapcsolattal.

2013. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A házasság a fontos nekem...


Az esküvő azért, hogy szép emlék legyen, mert ez egy nagy esemény.

Lagzi....mert ha kihagyjuk nem tudhatjuk mit veszítünk, inkább bánok valamit, amit megtettem, mint azt, hogy nem tettem meg....

Ezt mérlegeltük így lesz 100 fős lagzi..

2013. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én magára a házasságra vágyom. Mivel a saját családom nem tekintem családnak, így viszont a férjem családja is a családom lesz.

Az, hogy milyennek kell lennie, a körülményektől függ. Örülnék neki, ha utána csaphatnánk egy nagy bulit, hogy akiket szeretünk, azok velünk örülhessenek. De ha nem lesz rá keret, az se tragédia. Jó lenne, de nem ez a legfontosabb.

2013. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mert én így nevelkedtem, hogy fontos a házasság. Jó mintát láttam erről, ahogy a párom is. Mindkettőnknél összetartó a család, legyen szó szülőkről, nagybácsikról, nagynénikről, nagyszülőkről. Mindenhol csak a jó példát láttuk és ez nekünk így természetes. Meg sem fordul a fejünkben, hogy ne házasodjunk.

Egyébként nem vagyunk vallásosak, szóval nem az Isten áldása vezérel, nem is lesz templomi esküvőnk.

2013. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elõttem szóló 1-2 emberhez. Nekem se az esküvõ a fontos hanem a házasság maga. Az èn családomban nem sokan házasodtak, egyedül akik házasok azok a nagyszüleim, õk ugye nagyrèszt mèg ezèrt az Istenmizèria miatt házasodtak èn már ùgy gondolom, hogy (jogilag is) ìgy lesz 2 emberbõl 1 család lènyegtelen a többi. Nekünk 30 fõs lesz, csak a szûk család, ès mivel az anyagiak ùgy hozzák nagy lagzi nem lesz, csak egy nagy buli a hátsó udvarban, mert nekünk így családiasabb, mint ülni egy ètteremben, de szerintem az egèszben nem ez számìt. A tökèletes esküvõ meg egyèrtelmûen a balhè mentes esküvõ, (számomra) több nem is kell.
2013. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az esküvő azért volt fontos számunkra, mert egyrészt szerettük egymást, és egymásnak is be akartuk bizonyítani, hogy egy életre felvállaljuk a másikat. Másrészt így egyszerű tudatni a közösséggel is, ahová tartozunk, hogy egy családba tartozunk ezután. Harmadrészt jogilag így biztosíthattuk, hogy bármi történjék, rendelkezhetünk a másikkal kapcsolatos dolgokról. Az sem kicsi dolog, hogy így a leendő gyermekünk születése előtt nem kell papírt kérnünk arról, ki az apa.

Ha tényleg maga az aktus számít, akkor arra a második mondatom válaszol. Az meg, hogy ki milyet akar, vagy mire futotta, az más kérdés, erről nem akarok nyilatkozni.

2013. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Akkor én sem vagyok normális,mert nem vágyom rá,egyáltalán!

Nekem NEM 1 papírtól függ az hogy szeretem-e a páromat vagy sem!

Meg a papír nem biztosíték semmire sem!

ugyan úgy megcsalhat meg akármi!

2013. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!