Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sírt, könnyezett valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírt, könnyezett valaki az esküvőjén?

Figyelt kérdés
Templomi, polgári is érdekel. Férfiak, nők válaszát, élményét is várom. Kérem írjátok meg, hogy milyen volt, a meghatódás, sírás. :)
2013. máj. 17. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyházin apukám mondott egy verset, na azon majdnem elsírtam magam, csak nyeltem meg szorítottam a könnyeket:D de végül nem volt "igazi" sírás, féltettem a sminkemet:D
2013. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
szörnyű
2013. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Szerintem eltévesztetted a kommenteddel ezt a kérdést. Ilyen megjegyzésekre nem vagyunk kiváncsiak.
2013. máj. 17. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Külföldön volt az esküvőm, magyar a férjem. Az esküt mondtam és nagyon meghatódtam, persze teljesen elkezdtem sírni. Apósom meg is jegyezte, hogy ez az igaz szerelem :) A férjem "vigasztalt" mert nagyon sírtam, olyan megható volt! :) A sminkemmel nem történt semmi baj de azért zavar, hogy néhány fotón látszik, hogy folyik a könnyem meg minden. Ja és ez végülis sima polgári szertartás volt, egy étteremben.
2013. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Férjem bekönnyezett kicsit mikor meglátott a ruhában.Nem az az érzelgős tipus kicsit meglepődtem.Anyu sirt a polgárin azt láttam,a többiekre nem emlékszem.Mondjuk én nem sirtam,de megható volt mikor kimodtuk az igent
2013. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!