Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen dalt énekeljek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dalt énekeljek a barátnőm esküvőjén?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani viszonylag egyszerű karaoke szinten elénekelhető lagzira való dalokat?
2013. márc. 29. 16:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem leginkább Kovács Katitól a Most kéne abbahagyni ugrik be, de tartok tőle, hogy abból sértődés lenne :D
2013. márc. 29. 16:52
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor énekeld a Most múlik pontosan-t. :D
2013. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én valami walt disney számot énekelnék.
2013. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
can you feel the love tonight :D
2013. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
love is all around?
2013. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Claes-Göran Hederström - Det börjar verka kärlek, banne mej.
2013. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Halleluja
2013. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy profi - képzett - énekes, inkább ne tedd, mert igencsak kinos, amikor önjelölt énekes próbál elöadni valamit amire nem képes.
2013. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát, énekelek 10 éve, most épp jazz kórusban, szóval azért bízom benne, hogy össze tudok hozni egyetlen dalt. Van énektanárom is, aki segít, és a barátnőmnek kifejezett kérése volt.

Énekeltem már a MüPa szinpadán kórusban, és egyedül is 600 ember előtt, szóval nem hiszem, hogy pont én fogom elcseszni az esküvőjüket.

Csak egy normális zenei alapot levinni, technikailag egyberakni, az indokolatlan bonyolítás lenne, ezért kéne valami tök egyszerű dal, amit háromszor összegyakorolunk a cigányzenészekkel, és működik is.

2013. márc. 29. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Csokor a kézbe, öltöny a testre, igen a szájba...:)



Nekem a barátnőm az Értem születtél-t fogja énekelni, az lesz a nyitótáncunk is :)

2013. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!