Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Köszönő ajándék szokás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönő ajándék szokás?

Figyelt kérdés

Mióta szokás? Szokás egyáltalán a köszönő ajándék?

Vagy köszöntő?


Én most szembesültem ezzel az esküvőszervezéssel foglalkozó oldalakon...majd a partykellék boltban.

6 éve voltam utoljára esküvőn ott nem volt (előtte sem volt egyiken sem).

Ez elvárás manapság?

Én nem látom semmi értelmét, hogy legyen ott egy-2 cukrozott mandula pl becsomagolva kisdobozba...


2013. máj. 15. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem hülyeség,mi nem adtunk.


voltunk esküvőn,egyiken irtó kemény cukrozott mandula volt,másikon pár nevével,dátummal diszitett mézeskalács sziv formában.Egyik sincs meg,előbbit elcsórta a macska,utóbbi megpenészedett.


Köszöntő szülőköszöntő volt,de ajándék nem.

2013. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy új "szokás"... pénzlehúzás az egész!

Én nem várom el, hogy adjanak nekem köszönet ajándékot és én sem fogok adni, majd amikor nekem lesz az esküvőm.

2013. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk nem volt, mert engem is idegesített, hogy ki mit köszönget már.


Van egy esküvö ahova hívok vendégeket, hogy ünnepeljenek velünk. Ezt megköszönöm nekik egy vacsorával. Majd ök hoznak nekünk ajándékot, és azt is megköszönöm egy valami kis micsodával ami 90% ban a szemétben köt ki.


Ami nekem egy helyen tetszett, az egy esküvöi újság volt. Az esküvö után kaptuk postán, hogy köszönik az ajándékot... Ez 8 oldalas kis füzet volt, amiben az esküvöröl voltak apró cikkek, meg a pár gyerekoráról.

2013. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kezdek megnyugodni...pénzkidobásnak látom én is.... Elképzeltem, hogy vendégként leülök, ott van ez a kiscsomag, kibontom...jééé köszi...de mi értelme....

Azt hittem csak én vagyok ilyen elfuserált:)

2013. máj. 15. 14:09
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Mi buborékfújót csináltattunk, a matrica rajta montázs volt a vendégek képeiből, középen rólunk (én csináltam), és egy idézet a hátulján. Sok gyerek volt, és imádták. 350 Ft volt egy darab, ha érdekel honnan rendeltem, szólj.
2013. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Sztem is hulyeseg. En voltam olyanon, ahol nevre szolo mezeskalacs volt az ajandek. Hazafele a taxiban megettem mindenkiet :)


Amugy meg semmi sem kotelezo, az eskuvo olyan legyen amilyet ti szeretnetek. A vendegek ugyis csak arra emlekeznek, hogy jo buli volt-e (zene, kaja, pia).


Sok boldogsagot! :D

2013. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük:)
2013. máj. 15. 14:37
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

A miénken volt, igaz nem a cukrozott mandulás :) Az anyósom hímzett a neveinkkel/évszámmal/madármintával könyvjelzőt, amit a vendégek kaptak meg (összesen 65 vendég volt). Rengeteget dolgozott vele, de Ő szerette volna (a sógorom esküvőjére is ilyesmit csinált), a vendégeink pedig imádták :) Nem tudom, mennyi látszik belőle:

[link]


Nem tudom mikor vált szokássá, az utóbbi években minden esküvőn volt valami apróság, de nem várom el, ha vendégségbe megyünk.

2013. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Én még erről nem hallottam sosem! Felénk a lagzi végén minden vendég egy hatalmas doboz sütivel megy haza, oszt ámen :) No persze tök jó ötlet a hímzett könyvjelző, amit az imént említett az egyik hozzászóló!
2013. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

"Vendégek imádták"


Persze,hogy imádták,legalábbis nagy vigyorral" jajj de szép,de egyedi,de különleges",ugye?

Nekem legalábbis ez a sablonszöveg a saját készitésű porfogóra.

2013. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!