Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívó idézet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívó idézet. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szerintetek, nem ciki egy Demjén idézet?

Nem rendhagyó, de ez fejezi ki legjobban amit érzünk.


"Hogyan tudnék élni nélküled? Hisz rólad szól az élet.

Nem történhet semmi sem veled, míg létezem, és érzek.

Hogyan tudnék élni nélküled? Összeköt az élet.

És az, ami nélküled lehet, nem kell sosem..."


Demjén Ferenc



2013. ápr. 8. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hoogyan tudnéék éééélnii nééélküleed? Összekööt az é-élet (tüürüürürümm)



Komolyan szinte hallom. Ettől függetlenül baj nincs vele, szóval azokkal is egyet értek, akik beleraknák, de én emiatt nem tenném.

2013. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szép dal, imádom én is. És ha ezt szeretnétek a meghívótokra, hajrá!:)


Én azért nem tenném, mert annyira ismert és annyiszor lejátszott, hogy már szinte közhelyes.


Nekem majd egy filmből lesz az idézetem.

"Fogadom, segítek hogy szeress élni, hogy mindig gyöngéd leszek hozzád és lesz elegendő türelmem, hogy beszélek amikor azt kell és hallgatok veled amikor nem, hogy nem bánom ha nem szereted a ribizlitortát, hogy a szíved melegében élek és az lesz az otthonom"


Fogadom, hogy őrülten szeretlek, akármilyen leszel is. Most és mindörökké. Sosem felejtem el, hogy ez egy életre szóló szerelem. A lelkem legmélyén tudni fogom, hogy jöhet bármi, ami elválaszt minket, mindig visszatalálunk egymáshoz.



Nyilván mindannyian mások vagyunk, ha Nektek tetszik, akkor mint mondtam, ne érdekeljen más :)

Sok boldogságot

2013. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

számomra ez nagyon elcsépelt. tuti nem valami olyat választanék amit 16-60-ig mindenki énekelni kezd ha olvassa :P


bár fontos, h passzoljon a személyiségetekhez. ha nektek valamiért emlékezetes ez a dal, akkor szíved joga ezt ráírni.


nekem valami sokkal formabontóbb, egyedibb lenne a meghívón.

2013. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, megerősítettétek a félelmem, vagyis, hogy egyből énekelve kezdik el olvasni. Így még gondolkodás van.
2013. ápr. 16. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!