Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szép meghívó esküvőre . De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép meghívó esküvőre . De honnan?

Figyelt kérdés

Nektek milyen volt?

Hogy is kell ezt intézni?



2013. márc. 4. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Zoria is nagyon szép, rajtuk kívül az Amare, a Wedding Design, az Esküvőváró Design, a Kado és a Pimpernel Wedding, akik közül választanék.
2013. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk innen lesz: [link]

E-mailben leírtam az adatokat, az idézetet, milyen szöveget szeretnénk, a betűtípust, a példányszámot. Ha valami kimarad, ők úgyis rákérdeznek.

2013. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én magam szerkesztettem GIMP-ben, a fotót pedig egy ismerősünk (nem profi fotós) csinálta. Ötletmerítés gyanánt beírtam gugliba azt, hogy "wedding invitation".
2013. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi csináltuk. Milyen szeretnél? esetleg tudok segíteni
2013. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na ez az ötletem sincs pedig mindig mindenről van elképzelésem.....nézegettem a neten de egyik sem fogott meg...

Az biztos hogy szívecskéset nem, és olyan uniszexre vágyom ami nem kimondottan lányos (sok sok virág) és nem férfias (sötét szín és passz)de elegáns

2013. márc. 4. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ezek közül megtalálod az igazit. :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


(2-es)

2013. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És még egy, amit most találtam... :D


[link]

2013. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!