Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívó idézet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívó idézet. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szerintetek, nem ciki egy Demjén idézet?

Nem rendhagyó, de ez fejezi ki legjobban amit érzünk.


"Hogyan tudnék élni nélküled? Hisz rólad szól az élet.

Nem történhet semmi sem veled, míg létezem, és érzek.

Hogyan tudnék élni nélküled? Összeköt az élet.

És az, ami nélküled lehet, nem kell sosem..."


Demjén Ferenc



2013. ápr. 8. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó ez, nem is értem a kérdést :) még ha olyat akarnál, mint én, akkor megérteném a kérdésed :)
2013. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele, nyugodtan :)
2013. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele, szerintem mehet nyugodtan.
2013. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az esküvői meghívóba olyan idézetet írj, ami a legjellemzőbb rátok. És ha ez az, akkor ez a tökéletes választás...
2013. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ciki.én amikor ránéztem kapásból énekelve olvastam el magamban és odaképzeltem a hangját.Én nem raknék bele ilyet.:)
2013. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nem vált érzelmessé,mert egyből énekelni kezdtem.Így annyira nem éreztem át a sorokat.
2013. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem oké. Lehet, hogy pl. a dal szólt, mikor valami kellemes közös esemény történt veletek, és pont a dal és a szöveg együtt fejezi ki azokat az érzéseiteket, amik arról szólnak, hogy egészen egymáshoz tartoztok.


Lehet, hogy ez másoknak nem mond annyit, mint nektek kettőtöknek, de ez vonatkozna minden más idézetre is.


Igaza van annak a hozzászólónak, aki azt írta, hogy ha ez az ami a legjobban kifejezi az érzéseiteket, akkor ezt kell ráírnotok.


Sok boldogságot kívánok nektek!

2013. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ahh pont a napokban enekelte nekem ezt a ferjem annyira meghato sorok.
2013. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szép és megható sorok, kétségkívül. Viszont nálam nem jön be, mert én is énekelve kezdtem olvasni.
2013. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is egyből énekelve olvastam és semmi nem jött át belőle, hogy de érzelmes és komoly. :)
2013. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!