Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek nagy mellűek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy mellűek hordhatnak ilyen ruhát?

Figyelt kérdés

Kiválasztottam 4 ruhát magamnak. Viszont nagyok a melleim.(95/C) Most egy kicsit tartok attól hogy az ilyen pánt nélküli ruhák nem lesznek jók a nagy melleim miatt.

Szerintetek lehetne ilyen ruha nagy mellű nőkön is? Ha igen, melyiket válasszam?? Nem tudok dönteni.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


2013. márc. 16. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egyik sem állna jó,....a mellméret alapján nem biztos,hogy kövér egy nő...nekem is 95C-és a mellem,és 51 kiló vagyok...és nem szilikon,igazi...ja,mert már ha nagy a mell,akkor dagadt is szegény..ááááá...inkább válassz valami pántos ruhát.
2013. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

A mellméret az a C. Nem a szám. A nők bármilyen érdekes is nagy részt sötétek ahhoz, hogy milyen méretű melltartót kell venni. A melled alatt a törzsedet centivel körbeméred kapsz egy számot. Felfelé vagy lefelé kerekíted és így kijön a szám. Pl. 72 centit mérsz, akkor 70, 94 centit mérsz akkor 95 stb. A kosár méret meg abból jön, hogy a melleded is körbe méred és a két szám különbsége adja meg a kosár méretét.


Hogy egyes gagyi melltartók aztán nem normális számozást használnak, vagy egyes nőknek erről fogalma sincs és rossz méretet hordanak, az már más kérdés.


Márpedig ha valakinek a törzse, hát körbe mell nélkül 95 centi, az elég nagy darab.

2013. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

Valóban, azért írták, hogy a kérdező kövér, mert a mell ALATTI körmérete 95! magyarán valószínűleg nem pálcikaalkat (egy 50-60 kg-s, átlag nőnek ez 75-80 között mozog).


Ilyen túlsúlyra felejtsd el ezeket a fazonokat!

2013. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nos 166 cm magas vagyok és 62-65 kiló.(versenysúlytól függő) Nem érzem magam kövérnek sem vékonynak... Úgy vagyok jó ahogy vagyok. A melleim is szépek, nem lógnak.

Az igazság az hogy 15 éve sportszerű testépítő vagyok, vagyis eléggé izmos.. Ezért elég széles hátizmaim vannak..

2013. márc. 17. 20:47
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Én vagyok a 95c-és ,51 kilós csaj,én is súlyzókkal edzem....:DDD Szóval nem vagyok dagadt egyáltalán,még mindig..:D
2013. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmi felsőrészű ruhát keress, mint amilyen a képen a melltartópánt, mert optikailag szépen elosztja a vállad szélességét, így kecsesebbnek hat.
2013. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, ha testépítő vagy, akkor szerintem neked nem a pánt nélküli ruha a legideálisabb!

Barátnőm 13 évig úszott, széles háta van és neki sem állt jól! Pedig összességében nem kövér, csak nagydarab (nem tudom szebben mondani)!

Voltam vele ruhapróbán és sokkal jobban állt neki a pántos ruha. Vagy a pánt nélküli egy boleróval!

2013. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!