Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek nagy mellűek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy mellűek hordhatnak ilyen ruhát?

Figyelt kérdés

Kiválasztottam 4 ruhát magamnak. Viszont nagyok a melleim.(95/C) Most egy kicsit tartok attól hogy az ilyen pánt nélküli ruhák nem lesznek jók a nagy melleim miatt.

Szerintetek lehetne ilyen ruha nagy mellű nőkön is? Ha igen, melyiket válasszam?? Nem tudok dönteni.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


2013. márc. 16. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A ruhák gyönyörűek, mind egytől egyig. De szerintem nem állnak jól a nagy mellű nőknek, inkább a képen látható kis, vagy közepes mellű nőknek. Nekem is nagy mellem van, próbáltam anno ilyen ruhákat, de leszavazták, és Nekem sem tetszett. Én utálom a nagy melleimet, legszívesebben megműttetném, ha lenne rá keret... Minden nő nagyot akar, nem is értem, Én meg kicsit.

2013. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Hordhatnak, de nem áll jól, ezt megjósolom. :( Ezek kifejezetten kicsi, legfeljebb közebes méretű mellekhez jó ruhák, és nem a tartás, sokkal inkább az optikai hatás miatt.


Ha mindenképp pánt nélkülit szeretnél, akkor olyat válassz, aminek a felsője nem ilyen egyenesen, hanem szív alakúan szabott. Az egyenes szabásúba bele vannak gyömöszölve a mellek, olyan, mintha ki akarnának onnan szabadulni, legalábbis egy mellben széles barátnőm ruhapróbáján erre jutottunk. Sokkal jobban álltak neki a nyakba akasztós ruhák, végül ilyen mellett döntött.

2013. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld fel, és meglátod, hogy áll, szerintem nem elvetendő C kosaras mellméretnél, simán lehet, hogy jól fog állni, csak vegyél alá olyan melltartót, ami pánt nélkül is megtartja a melledet. Nekem a 3. tetszik legjobban egyébként.
2013. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik és a negyedik biztosan jó lenne.
2013. márc. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

A méretből kiindulva nem csak a melled nagy... Önmagában a nagy mell még hagyján, de a hájasoknak nem áll jól. Márpedig a 95 azt jelenti, hogy a melled ALATT, tehát a melledhez semmi köze, mekkora vagy körbe. Ebből kiindulva valószínűleg a melled sem egy kemény kerek feszes mell.


Na amiatt nem fog jól kinézni rajtad, nem azért, mert nagymellű vagy. Mindened nagy és hájas.

2013. márc. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Bár nem fogalmaztam volna ilyen nyersen, de igaz, a 95 miatt gondolkoznék el a pánt nélküli mellőzésén.


Mert jól áll a nagymellűeknek.


Nagy mellekre példa:


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg hogy alla melled...


Unokatesom 90 E t hord, de ugy allnak a mellei melltarto nelkul is mint a szilikon. O fel tud venni egy ilyet, lattam is mar rajta...

De pl a tesojanak kell a melltartom igy nem, mivel a szilikon pant nagyon gaz szerintem, foleg egy iylen ruhahoz, egy ekkora mellen pedig a pant nelkuli nem jo.

Esetleg fuzovel, de ott is nagyon csunyan tud kinezni akkor is, ha osszenyomja, akkor is ha a nyakaba tolja az ember lanyanak...


Mellformatok fugg..



Tehat az esetek tobbsegeben azt mondanam, hogy a nagymellueknek nem all jol ez a tipusu ruha(pant nelkuli), de van olyan akinek megis..

Nagy segitseg voltam:s



Viszont ezekkel az a baj, hogy egytol egyig olyan szabasuak, hogy ha kibovitik mellbenn a minta es a forma el fogja vesziteni pont azt amitol szep...


De ha felprobalod akkor ugyis latni fogod, csak probalj tulnezni a ruha szepsegen....

2013. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne, a barátnőm felvett ilyet és az egész násznép azon imádkozott, hogy nehogy kiessen belőle.
2013. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kismellű vagyok, de Igy néztem ki a ruhákban, mint amit te a nagymellű nőkre linkeltél, azok nem nagy mellek, csak jól meg vannak emelve.
2013. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ha felveszed és ezekből választasz, nekem a 3. tetszik a legjobban.
2013. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!