Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » "Kinek a városában" tartsuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kinek a városában" tartsuk az esküvőnket?

Figyelt kérdés

A páromhoz költöztem egy kisvárosba, itt is van pár szép hely viszont én abszolút nem kötődöm ide, minden vendégemnek utaznia kellene. Én egy nagyvárosból származom ahol több népszerű "esküvőhely" is van, nem helyi lakosok is járnak oda, csak ugye ott a párom lenne abban a helyzetben, mint én itt.

Semleges terület lehetne Budapest, ott tanultunk, senkitől sincs nagyon távol, sok lehetőség, de az lenne gondolom a legdrágább és a legproblémásabb. Esetleg valami teljesen más? Vízpart, kastély? Csak ezek meg elég drágák és giccsesek..



2013. febr. 16. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Budapest biztos, hogy a legdrágább helyszínek közé tartozik.


Szerintem jól hangzik, hogy "kisváros, és sok szép hely van a környéken". :)


Olyan megoldásokat szoktam erre látni, hogy a polgárit az egyik, a templomit a másik helyen tartják.


Szerintem a rokonok hajlandóak lesznek utazni, 2-300 km egy lagzi miatt szerintem nem sok. :)


Egy fotós ;)

2013. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Talán a 2 szertartás - 2 hely lenne a legjobb, én sok vendéget egyébként se tervezek hívni, kicsi a család és nincs sok barátom.

A páromnak valószínűleg több lesz és idősek is, akiket nehéz lenne szállítgatni.


Köztes hely biztos nem lesz, bár az se rossz hely de tényleg semmit se ismerek ott, átutazóban szoktunk csak megállni pihenni, pisilni, fagyizni :)

2013. febr. 18. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!