Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol voltatok nászúton? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol voltatok nászúton? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Még csak tervezzük az utazást. Minden ötlet érdekel, belföldön és külföldön is :) Megírnátok a történeteteket?

- hol jártatok?

- milyen cégen keresztül intéztétek?

- mennyibe került?

- mi volt jó, mi nem volt jó? (mit csináltatok, mi hiányzott?)


2013. febr. 4. 13:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%
Azért pontoztatok le, mert nem vertünk el nagy összeget egy flacos nászútra? vagy ugyan miért nem hasznos az a válasz, amiben leírom, hogy hol voltunk nászúton?
2013. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
26%
Nyugodj meg, kedves 11-es, nem dolgozom az általad említett helyen, nem vagyok sem proli, sem ősanya (bár van gyerekem, de nem ordítós), viszont olyan bunkó sem vagyok, mint Te, bár láthatóan nagyon nagyra tartod magad. Nincs mire, az írásaid alapján.
2013. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
41%
^ Nyugi, látod engem is lepontoztak, bár én nem értem miért, vagy mert nem jókat mondtam a helyről, vagy mert azt hiszik hogy 4 csillagosba aki megy az már biztos gazdag és irigyek (pedig pont hogy nem vagyok gazdag, meg a többi nép se aki ott volt)
2013. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
42%

Ja, a 12-esnek szólt az előző.


13-as: oké, nem vitatkozom, nem tudom miért volt bunkóság az, hogy leírtam egy negatív élményt, és igen, a proli szót használtam, mert ahogy viselkedtek ott sokan arra nincs jobb szó, ha te nem vagy az akkor nem tudom mi a bajod vele, ha meg az vagy akkor érthető a reakciód. Szép napot.

2013. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos történeteket, hozzászólásokat, szívesen olvasnék még, ha valakinek van kedve megosztani a tapasztalatait! :)



Mindkét hozzászólónak: Felnőtt nők, feleségek, talán már anyák is vagytok. Nem gondoljátok, hogy ideje lenne ehhez méltóan viselkedni? Felháborítónak tartom azt, hogy egy ilyen semleges kérdés esetén hozzászólásban nekiálltok itt veszekedni! Lehet egyetérteni és nem egyetérteni a hozzászólásokkal, lehet pontozni is! De kikérem magamnak ezt a hangnemet a kérdésem alatt! Akiben feszültség van, vezesse le máshol! Nincs hibás és hibásabb! Az ilyen beszélgetésekhez két ember kell! Viseljük egy egymás különbözőségét, aki pedig nem tudja ezt megtenni, lépjen tovább!

2013. febr. 4. 15:31
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Mi 8 éve házasodtunk, még mindig tervezzük a tengerparti nászutat :-) Majd talán egyszer sikerül. Én még soha nem voltam a tengernél, párom már igen. Annak idején megígérte elvisz, akkor kaptam egy szép fél literes bögrét, tengerpart mintával. A bögre épp a napokban repedt el :-( Remélem, ez nem valami rossz jel. :-(

8 év alatt lett három dolog melyet dédelgetünk, melyről gondoskodunk, melyekért felelősek vagyunk, melyekért dolgozunk, és el is viszik minden megkeresett fillérünket. Kettő szép gyermekünk a harmadik az adósságunk. :-(

2013. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyuék a Balatonnál voltak....szülőkkel. :D

Anyu Oroszországból származik, tehát még sosem volt itt, ezért apu ide hozta őt. Aztán jött anyu két szülője is, tehát nem volt nagy nászút.. :) Végül ideköltöztek, és most itt élünk. :) (Budapest)

2013. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
2008 augusztusában voltunk Mallorcán. Az irodára már nem emlékszem, összegileg kb 260e volt az út kettőnknek, félpanziós ellátással. Mentünk fakultatív programokra, és magunktól is barangoltunk a környéken. Bulis hely, nagy páratartalom, rettentő nagy nyüzsgés. Szerintem nagyon klassz volt. Látványilag legjobban az óceanárium és a delfin-show tetszett.
2013. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%

mi Balatongyörökön voltunk 6 napot. Egy camping-ben voltunk, de apartmanban. szép kártyával fizettünk :D Amikor odaértünk, olyan fílingje volt, mint egy koncentrációs tábornak, kb. 20-an voltunk összesen, augusztus utolsó hete volt.

Mi magunk szerveztük, ha jól emlékszem, 35.000 volt összesen a szállás + a költőpénz, de ott eleresztettük magunkat, olyan 80.000 körül költöttünk. Utazás, ruhák, játékok, szórakozás olyan összesen 100-110-ben lehetett benne + 35.000. Kicsit sok volt, de nem bántuk meg, egyrészt, mert nászút, másrészt mert 5 év alatt most voltunk először kettesben nyaralni, előtte pedig 4 éve voltunk, de akkor is anyámékkal.

Jó volt, hogy kevesen voltunk, jó volt, hogy melegebb volt a víz, mint a kiépített strandon, rossz volt, hogy elég hűvös volt, de akkor meg kirándultunk, Keszthelyre :D

Ami viszont a legjobb volt, hogy kiszakadtunk a monotonitásból, rájöttünk, hogy szeretjük egymást ugyanúgy, csak már kellett egy kis pihenés :D

2013. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Mi még nem voltunk, de ha megyünk akkor Korfura szeretnék. Ott már voltam és csodálatos hely. Neckermannal kicsit húzós volt és már malév sincs...
2013. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!