Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol voltatok nászúton? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol voltatok nászúton? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Még csak tervezzük az utazást. Minden ötlet érdekel, belföldön és külföldön is :) Megírnátok a történeteteket?

- hol jártatok?

- milyen cégen keresztül intéztétek?

- mennyibe került?

- mi volt jó, mi nem volt jó? (mit csináltatok, mi hiányzott?)


2013. febr. 4. 13:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Mi nem voltunk, nincs rá pénz :((
2013. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Máltán.

Szuper volt, csak mi idióták júliusban mentünk, amikor ott 40 fok van.

Nagyon kellemes volt, sok fakultatív programon is részt vettünk.

Kicsit meglepett, hogy olyan retkes sziget, de az emberek nagyon kedvesek és mindenki tud angolul.

Budavár Tours-szal mentünk, nem volt probléma, volt telepített idegenvezető.

2013. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
2010-ben voltunk Rodoszon az IBUSZ-szal. Nagyon jó volt, mi szeptemberben voltunk, így nem is volt az a vad meleg, de szuper időnk volt. Fürödtünk, voltunk fakultatív kirándulásokon.
2013. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó, büszke lehetsz magadra.
2013. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Kőszegen voltunk, az Internet nevű céget vettük igénybe, nem tudom pontosan mennyi volt, de mivel úgyi évekkel ezelőtt volt, úgysem jelente semmit az ár. Jó volt. Kellemes szoba, kellemes személyzet, jó környék és a legfőbb, hogy a férjemmel voltam.
2013. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Március 24.-én lesz az esküvőnk, másnap indulunk nászútra egy hétre, Svédországba, Stockholmba megyünk :)

Magunknak intézzük, mert az irodák pofátlan hasznot tesznek rá. Szállást a booking.com-on foglaltunk, repjegyet pedig Wizzair-en keresztül :) Svédország alapvetően nem tartozik az olcsóbbak közé, így a szállás (4*-os, nagyon sok pozitív tapasztalatot olvastunk róla, a "belváros" alatti szigeten van (Stockholm sok szigetből áll)) 200ezer, a repülőjegy+illeték+poggyászdíj 44ezer (húsvét vasárnap jövünk vissza, így az kicsit megdobta az árat, de még így is sokkal jobb, mint máshol). Olyan 400-450ezret számolunk a teljes utazásra (ebbe a tömegközlekedési bérlet, reggelin kívüli étel, belépők stb is benne van). Szeretnénk sokat kirándulni, elmenni két Stockholm közeli nemzeti parkba, szóval jó, hogy nem vagyunk csoporthoz kötve :) Márciusban elég hideg van még (sokszor méteres hó is), de direkt ide megyünk, mert nem a mi világunk a tengerparti láblógatás, nem is bírjuk a meleget. Eddig az összes ismerősünk imádta Stockholmot, remélem mi is hasonló élményekkel jövünk haza :)

2013. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy Kanári hónapot csaptunk, autóval mentünk, saját szervezés, ott egy lakást béreltünk. Útközben több helyen megálltunk, szerintem pont sikerült eltalálnunk a pihenéssel és a programokkal töltött idő arányát. Isteni volt, most szívesen visszamennék, 8 hónap nem alvás után, kettesben lenni egy kicsit :)
2013. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Csináltunk egy 3 hetes országjárást.

2 éjszakát voltunk mindenhol,neten mi foglaltunk le mindent,rengeteg térképet nyomtattunk+gps,mindenhol előre megnéztem mit érdemes megnézni,fürdők,wellnes,stb.

Kocsiba be és irány az ország.

(nem rajongok a 2 hétig egy helyben levésért,2 hétig semmi nem izgalmas)

2013. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Thaiföldön voltunk 14 napi. Egyénileg. Így sokkal olcsóbb volt, mintha ha társas úttal mentünk volna. Nagyon szuper volt, de azon összekaptunk, hogy a férjem miatt ajándékok után rohangáltunk egészen addig, amíg el nem fogyott a pénzünk. Én senkinek sem vettem volna, hiszen ez egy nászút volt.
2013. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
5-ös, neked mi a bajod? Talán ott dolgozol, vagy ott voltál te is a prolik között az ordító gyerekekkel, és mentél félmeztelenül a reggelihez? Vagy csak ősanya vagy, akinek a babókák hangja még 150 decibelen se zavarja meg az álmát? Hát vannak, akiknek meg igen, és nem szeretném az igénytelen embereket nézegetni evés közben (félmeztelen stb), valamint a medencébe ahova ki van írva, hogy 18 éven aluliak nem mehetnek be (relax jacuzzis medence volt), beviszi a 3 éves pelenkás gyerekét, és sorolhatnám... no, biztos van akinek ez is tetszik a nászútján, menjél akkor te is oda, neked biztos jó lesz!
2013. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!