Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegényem azt mondta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegényem azt mondta az esküvőre, hogy mindegy. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Júliusban jegyeztük el egymást, ő kérte meg a kezem, tudta, hogy már gondolok rá, mert a környezetünkben sokan házasodtak sokkal rövidebb kapcsolatokkal (2 évekkel, mi meg 6,5 éve együtt)

Most felhoztam, hogy mit szól az elképzelésemhez, hogy milyen időszakban lenne jó az időpont, hogy szerinte... és azt mondta, hogy mindegy neki. Azt hittem, hogy majd kicsit belefolyik, hogy mert akarja, érdekli. De most azt mondta, azért is kérte meg a kezem, mert tudja, hogy én szeretném, és úgy mond ezzel felhatalmaz, a további lépésekre, mert neki mindegy. :(

Olyan furi, hogy valami ami tudom, hogy nem fontos a papír, nem is az, de egy nőnek ez valahogy fontos, és neki az meg mindegy. Közben meg egész kapcsolatunk alatt időnként többször is megkérdezte, hogy hozzámennék-e/mit mondanék, nagyon az elején (1hó után) mondtam, hogy senkihez ilyen hamar, pár év múlva, hogy úgy érzem igen, de szeretnék még együtt lakni előtte, aztán hogy együtt laktunk akkor már mondtam, hogy szeretném... azt mondta, hogy na akkor megijedt, s hogy azért kérdezte meg időnként, mert tudni akarta, hogy áll a kapcsoltunk. Én meg azt hittem, mert ő is akarja, most meg, hogy mindegy neki, közben meg azt mondta a papír nem számít, de a templomi eskü fontos, én is így gondolom amúgy.

(Még tudni kell, hogy ő már elvált, a csaj csinálta az egészet, csak 2-en voltak, polgárin. Nem túl jól váltak el.)


Vélemény? Örüljek, hogy nem tiltakozik pl, vagy akkor hagyjuk az egészet így, mert ő nem is akarja igazán?

De közben babót tervezünk, én szeretném a már férjemmel babázni, ő persze ezt nem köti össze, babát szeretne ő is.


2009. szept. 3. 21:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha 6,5 éve együtt éltek, akkor biztosan megtudjátok beszélni ezt a dolgot! Mindenképp beszélj vele komolyan, mert ez fontos számodra! Tudd meg tőle, hogy miért mondta ezt, miért "mindegy" neki. A válaszából sok mindenre rájöhetsz. Ezt csak ő tudja megmondani!!! A továbbiakat pedig utána tudod eldönteni! Lehet ez egy félreértés, és rosszul értelmezted, de lehet hogy tényleg van mögötte valami. Beszélj vele mindenképp! Sok szerencsét, és gratulálok az eljegyzéshez!
2009. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Volt mindenféle..

Hát úgy gondolom, hogy ennyi idő, és sok minden után ezért biztosan nem hagynám el, az tök olyan, ha a pasim nem erőlteti úgy a házasságot, akkor elhagyom, mi ez, fenyegetés? Bőven lett volna ideje mindkettőnknek továbblépni már, ha azt akarta volna valamelyikőnk.


Furi azért, mert volt más olyan is, hogy csak úgy spontán találtunk a neten esküvői videokat és együtt kezdtük nézni, és véleményezni, hogy na ilyet nekünk is kéne, vagy olyat nem...

Azt hiszem valóban ez lehet, maga is mondta, hogy egyszerűen ez általában nőknek fontosabb, mint a pasiknak. Ő is eljönne velem úgy gondolom bárhová, ahova kell, és ott épp véleményt is mondana, de ő valahogy soha nem szeretett tervezni.


Köszönöm a válaszokat, úgy érzem reálisabban látom a szitut. Nem kell minden szón fennakadnom, ez rossz tulajdonságom, de ha lesz várok még véleményt/tapasztalatot.

2009. szept. 3. 22:24
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
:) Istenem, mintha csak magunkat látnám... Ahogy elkezdtük tervezgetni az esküvőt, kérdezgettem, hogy milyet szeretne. Neki mindegy, csak elvehessen. Neki nincs ehhez ízlése. Ő nem szeret szervezni. Csináljam meg én, bízik bennem, minden úgy lesz jó lesz. Na akkor én is kiakadtam először, hogy akkor baromira érdekelheti az egész, de aztán rájöttem, h ezt tényleg csak a nők élvezik :). Nade. Elkezdtem szervezni, aztán jöttek dolgok sorba. Mondtam, h milyen zenét szeretnék polgárira. Hát, hogy Kovács Katiról (Úgy szeretném meghálálni) szó sem lehet, mert ő pénzért énekel. Hö??? Azt sem tudtam, h sírjak v nevessek. A többi szeretetből, mi? Vicces volt - persze utólag. Na mindegy, lényeg a lényeg, ahhoz képest, h ő nem akart szervezni, szinte minden második dologba belekotyogott. Én meg csak somolyogtam, hogy na ugye...:)
2009. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szeret akkor nem mindegy. Hidd el vannak férfiak akiknek fontos a házasság. A hozzáállását mutatja, hogy egyszer már belement a dologba. Akkor is bizonyára mindegy volt neki és lám mi lett a vége.
2009. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

Na tisztázzunk valamit!

Az a szerencsétlen pasi nem arra mondta a mindegy-et, hogy elveszi-e a lányt! Megkérte a kezét, de a szervezkedés, az időpont, a torta, az öltöny, a vendéglista, az a mindegy!

Egyébként kedves kérdező, tényleg ne aggódj. Legkésőbb a vendéglistánál becsatlakozik, az ugyanis vérre megy a szerelmesek és a családok között, kit és miért kell ill. illik meghívni.

Mi még nem vagyunk házasok a párommal,de nálunk a konyhabútor volt hasonló, mikor összeköltöztünk. Kb 6000 variációt, képpel illusztrálva mutattam neki, melyik lenne jó, neki mindegy. Több bútoráruházba elmentünk ötletet meríteni, neki mindegy. Bár az a kék egész jó...miért ide akarod az ajtót? és szép lassan elkezdett beledumálni. Szerintem ne aggódj, el akar venni, de nem ő az anyukád, hogy segítsen kiválasztani a ruhához való selymet.

2009. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szerintem neki az esküvő nem fontos.

A férjem annak idején nagy lázban volt Ő sürgette az esküvőt 9 hónapig jártunk együtt,de már az elején az esküvőn járt az esze.Nem bántam meg hogy férjhez mentem igenis minden Nő tapasztalja meg milyen jó érzés menyasszonynak lenni/legalább egyszer az életben/!!!

2009. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyet ertek a 21:28 -as valaszadoval, a ferfiakat nem izgatja a szervezest es Nok szervezik altalaban az ekuvoket.. Szerintem ha elvalt es mar volt templomi eskuvoje akkor nem hazasodhat templomban megint! Ha csak polgari szertartasa volt, akkor hazasodhat templomban de ha en a te helyedben lennek megcsinalnam a polgarit es templomit is!
2009. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

nem, szerencsére nem volt neki sem még egyházi... mindkettőt szeretnénk egyébként, vagyis eddig úgy beszélgettünk róla, csak hogy tegnap konkrétan felhoztam,mert egyiknap elgondolkoztam, milyen időszakban lenne jó, akkor kaptam a mindegy-t, mert amúgy már eljegyzéskor azt megbeszéltük, hogy akkor ez azt jelenti hogy jövő év folyamán valamikor...

hm, mintha meglepődött volna, hogy máris?... azt mondta ő nem gondolt semmit még, hogy mikor.

2009. szept. 4. 13:59
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az esküvő a mindegy neki,hanem a körítés...

Mi 4 éve vagyunk együtt,van egy 10 hónapos kislányunk,felújjítjuk a házat,esküvőre jelenleg nincs pénz.Szoktunk beszélgetni róla.Azt mondta,a mennyasszonyi autót Ő intézi,a zenét közösen megbeszéljük,esküvő szervezésének többi részét abszolút rám bízza(tudja,hogy szívessen csinálom és jó az izlésem és tudom mit szeret/enni/)Persze a véleményét ki fogom kérni .Én ismerem annyira őt,hogy ha nem tetszik valami,azt megmondja.Amúgy ő nem egy lelkesedő típus/ellenben én... :-)/,abszolút nyugodt ember.

2009. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!