Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegényem azt mondta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegényem azt mondta az esküvőre, hogy mindegy. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Júliusban jegyeztük el egymást, ő kérte meg a kezem, tudta, hogy már gondolok rá, mert a környezetünkben sokan házasodtak sokkal rövidebb kapcsolatokkal (2 évekkel, mi meg 6,5 éve együtt)

Most felhoztam, hogy mit szól az elképzelésemhez, hogy milyen időszakban lenne jó az időpont, hogy szerinte... és azt mondta, hogy mindegy neki. Azt hittem, hogy majd kicsit belefolyik, hogy mert akarja, érdekli. De most azt mondta, azért is kérte meg a kezem, mert tudja, hogy én szeretném, és úgy mond ezzel felhatalmaz, a további lépésekre, mert neki mindegy. :(

Olyan furi, hogy valami ami tudom, hogy nem fontos a papír, nem is az, de egy nőnek ez valahogy fontos, és neki az meg mindegy. Közben meg egész kapcsolatunk alatt időnként többször is megkérdezte, hogy hozzámennék-e/mit mondanék, nagyon az elején (1hó után) mondtam, hogy senkihez ilyen hamar, pár év múlva, hogy úgy érzem igen, de szeretnék még együtt lakni előtte, aztán hogy együtt laktunk akkor már mondtam, hogy szeretném... azt mondta, hogy na akkor megijedt, s hogy azért kérdezte meg időnként, mert tudni akarta, hogy áll a kapcsoltunk. Én meg azt hittem, mert ő is akarja, most meg, hogy mindegy neki, közben meg azt mondta a papír nem számít, de a templomi eskü fontos, én is így gondolom amúgy.

(Még tudni kell, hogy ő már elvált, a csaj csinálta az egészet, csak 2-en voltak, polgárin. Nem túl jól váltak el.)


Vélemény? Örüljek, hogy nem tiltakozik pl, vagy akkor hagyjuk az egészet így, mert ő nem is akarja igazán?

De közben babót tervezünk, én szeretném a már férjemmel babázni, ő persze ezt nem köti össze, babát szeretne ő is.


2009. szept. 3. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hasonló cipőben járok. Ki van tűzve az esküvői dátumunk és a párom foglalkozni sem akar az ügygel. Mikor kérdezem, azt mondja, neki pont úgy lesz majd jó, ahogy én megszervezem. Néha dühös vagyok, hogy ennyire mindegy neki, aztán meg arra gondolok, hogy milyen jó, hogy szabad kezet ad ebben, mert más dolgokban is rám hagyatkozik, rám számít. Végül is jó ez az önérzetemnek, hogy bízik bennem és, hogy neki ugy jó minden ahogy azt én szeretném.
2009. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet h nem is akarja igazán,ha így áll hozzá.Szeret téged egyáltalán?
2009. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Más az, ha azért mondja, hogy mindegy, mert neki tényleg jó minden időpont.meg más ha azért mondja, mert lesz@rja úgy is lesz valahogy.Kérdezd meg melyik, mondd, hogy te most megilyedtél, hogy kétségbe estél, hogy őt ez nem érdekli..Beszéljétek meg :)
2009. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
A férfiakat az esküvő körülményei nem szokták érdekelni. Nem magára az összeházasodásra mondta a párod, hogy mindegy, hanem a kivitelezésre. Ő szeret téged, szeretne veled élni, de mint a legtöbb pasinak, teljesen hidegen hagyja, hogy az esküvő ősszel vagy tavasszal, családi körben vagy 200 vendéggel lesz, töltöttkáposztát esztek utána vagy homárt. Hidd el, a párok 80%-nál a nő szervezi az esküvőt, a pasi legfeljebb mosolyogva rábólint mindenre.
2009. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hátha neki mindegy akkor akár hagyhatod is magad elcsábítani.

Az én vőlegényemnek is sokáig mindegy volt ( 6,5 éves kapcsolatunk volt) aztán mivel nem volt hajlandó a témáról ennél többet sohasem kinyögni nem váram többé semmit. léptem...

Most nem ő a férjem. Anno a férjemnek nem volt mindegy.

2009. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én boldogan és dadolva kifarolnék ebből az elfáradt, a férfi számára láthatóan nyüggé vált kapcsolatból. A hat-és fél évet sem sajnálnám. Rossz ómen az ő hozzálállása. Milyen lesz akkor /ha lesz egyáltalán/ a házasság?
2009. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is szóba került már az esküvő (bár még eljegyzés sem volt) és az én párom is "beszállt" a témába mert tárgyalgattuk hogy hol és mikor lenne jó hány fővel stb.

Ha ezeket megbeszéltük volna utána a részleteket rámbízta volna, de tuti eljönne velem pl az étterembe cukrászdába megrendelni dolgokat.

Amúgy arra jutottunk hogy most felejtős a dolog, házat veszünk, babát szeretnénk. Az esküvő az harmadlagos kiadás - erre most nem telik.

2009. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Az én példám: 2 év után eljegyezett a párom. Úgy gondoltuk, hogy 2 éven belül összeházasodunk. Valami mindig közbejött anyagilag. amikor már felépült a házunk, megkérdeztem mikor lesz esküvő. Az volt a válasz, hogy neki mindegy, szervezzek meg mindent, Ő akkor és ott vesz feleségül ahol és amikor én akarom. Azt mondtam, hogy akkor marad így minden.

13 éve vagyunk együtt, 1 éves a kisfiunk, és tervben a kistesó. Boldog vagyok vele, tudom hogy szeret, és ez nekem mindennél fontosabb.

2009. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy lepontoztok ezért, én még nem vagyok eljegyezve, de úgy gondolom hogy általában a nagy pompa, a hatalmas fehér gyönyörű ruha, a millióegy vendég a lányok álma. Egy férfi teljesen máshogy fogja föl ezeket a dolgokat. Neki nem ez lesz élete fő és egyetlen élménye, sokkal fontosabb neki az ezután következő soksok év amit együtt tölthettek. Fontos a szép esküvő, de ezen nem kellene megsértödnöd hogy a dátumra azt mondta hogy mindegy. Ő ország világ együtt ki akarja jelenteni hogy téged akar feleségül venni, és szeret téged, valljuk be egy férfitől azért ez nagy dolog, hiszen még a világ legszerelmesebb férfija is fél egy kicsit az elkötelezettségtől. Én biztos nem keserednék el ezen a ,,mindegy"-en, hanem viccesen hazamennék hogy ,,x hónap y napjára ne csinálj programot" :) Biztos a virágot, a ruhát, a meghívókat is neked kell majd kiváasztanod, meg intézkedned. De talán ez a nő dolga. Örülj neki hogy találtál egy férfit akivel boldog vagy és össze akarja kötni veled az életét, és ne várd el tőle hogy ugyanannyit szervezkedjen az esküvő körül mint Te.
2009. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem valahogy nagyon rosszul esett volna,ha a férjemnek mindegy lett volna,hogy hozzá megyek-e,és nem Ő szorgalmazta volna a házasságot.Gyerekeket biztos nem szültem volna neki,ha mindegy a felesége vagyok-e.

Milyen hozzá állás ez?Én úgy gondolom,ha szeretjük a párunkat,az életünket nem tudjuk nélküle elképzelni,csak vele,akkor egyáltalán nem mindegy,hogy milyen státuszban él mellettünk,nem mindegy,hogy hozzám akar jönni vagy sem.

Én leültetném a párom és megbeszélném ezt minden képen vele,nem hagynám félre beszélni.Olyan nincs,hogy valakinek az élete nagy döntése mindegy legyen.

Olyan van,hogy nem biztos a dolgában az érzéseiben,nem biztos benne,hogy valóban házasodnotok kell,és azért mondja,hogy mindegy.Beszéld ezt meg vele,mert nekem ezt engedné sejteni ez a "MINDEGY"

2009. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!