Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet ezüst karikagyűrűnk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezüst karikagyűrűnk? Muszáj megmondani, hogy ezüst?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem szerettünk volna karikagyűrűt, de a család ragaszkodik hozzá a hagyományok miatt. Végül rábólintottunk, de nem igazán szeretnénk hordani. Lehet, hogy ezüst gyűrűket veszünk? Nem ciki?

2013. jan. 29. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Mégis mi a bánat lenne benne ciki? :)

Manapság lett divat hogy a rongyrázásról szólnak az esküvők, egyébként pedig rólatok kéne.

Ha ti nem szeretnétek valamit, nem lesz. Ilyen egyszerű.

Nekünk meg titángyűrűink vannak az allergiám miatt, még senki nem tartotta cikinek :)

2013. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is az van, a legjobb, hogy fehér aranynak nézik :)
2013. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én meg se tudom különböztetni az ezüstöt ránézésre a fehéraranytól..

Nekünk arany van,de az tetszett annyi,ezüstöt se bántam volna nem erről szól az egész.

Azt ajánlják viszont hogy ródium bevonattal készítessétek mert akkor hosszú élettartamú lesz a gyűrű.

2013. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én pénzkidobásnak tartom személy szerint, olyan nagyon drága egy sima karika. Sárga aranyat egyáltalán nem hordok, fehér aranyért nem adok ki annyi pénzt, így maradna az ezüst. Nem muszáj elmondani, hogy ezüst, az rátok tartozik.
2013. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok.
2013. jan. 29. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a minap voltam egy ékszerboltban, hogy gyűrűt vegyek(elhagytam a gyűrűm), és mivel csak hasonló sincs amilyet szerettem volna, elkanyarodtunk a karika gyűrűk felé, hátha lesz köztük nekem tetsző(ezüst, és nemesacél), a koszos ezüst amit felismertem, hogy nem arany, a szép frissen pucolt olyan szépen fénylett, mint a fehérarany.

A nemesacél gyűrűk pedig úgy néztek ki, mint a kétszínű arany gyűrűk, csak a különbség, hogy 3900 volt darabja, nem 39000 alhangon:) Jelzem karikagyűrűk, és én minden szívfájdalom nélkül viselném az esküvőn is őket, nem csak pótléknak.

Szóval ha igényes, és szép, akkor viseljétek egészséggel.

2013. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddig azt írták hogy a titánnak nem szép a színe,de nekem képen tetszik,én vennék ilyet.Ezüstöt azért nem mert minden ékszerem arany(de ezt most nem igazán tehetnénk meg)

Szoval nem ciki.

2013. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


nagyon jók, megbízhatóak és nem ciki,nekünk is tőlük van.

2013. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!