Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valakinek ezüst karikagyűr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ezüst karikagyűrűje? Tudnátok fényképet linkelni róla?

Figyelt kérdés
Mellé írnátok kérlek azt is, milyen tartós, illetve mennyi ideje hordjátok? Kissé aggódom hogy nem lesz csak pár hétig olyan szép mint először... Előre is köszönöm!
2013. jan. 25. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]



Keresd meg ezt: W-Ezust-39


Na, a miénk ilyen. Tőlük rendeltem és egy hét alatt készen lettek vele. Gyönyörű, még mindig értékálló és a kövek is megvannak :)

Én csak ajánlani tudom őket!

2013. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok:


Van egy 1,5 éves lányom és egész nap nyúzom a gyűrűt. Hol ide dörzsölöm, hol oda.

Nem veszem le sosem! Játszótéri homokozás vagy mosogatás.. egykutya :))

2013. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első, mi is itt néztük ki, a 275-ös az első oldalon :) szép a gyűrűd
2013. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi is tőlük szeretnénk :) W-Ezust-11

Ezek szerint nem mattult, nem karcolódik nagyon? Mennyi ideje van meg?

2013. jan. 25. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:

nekünk ródiumozott ezüst gyűrűnk van:


[link]


októbertől hordjuk, illetve csak párom, enyém elveszett :( nem karcos, erre való a ródium,. hogy keményebbé tegye. Nekünk 5000 körül volt a pár

2013. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képet sajnos nem tudok mutatni róla! De mi 2 éve hordjuk. szerintem még mindig szépek! Mi nagyon szeretjük őket...
2013. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 polarbeer ***** válasza:

Szia!


Hagyatékból származik 5 db ezüstgyűrűm, amiket most eladnék! Van köztük, ami pecsétgyűrű, van, ami kis karikagyűrű, vegyesen. Darabja 1000 Ft, nagyon szépek, ha többet vesztek, olcsóbb. :)


Kérésre képet küldök, illetve ide linkelek. Csak szólj/szóljatok, hogy érdekelnek-e! :)

2013. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!