Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek 90-100 fős esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 90-100 fős esküvője volt, mennyi pénzből jött ki a lagzi?

Figyelt kérdés
Idén őszre tervezzük az esküvőnket. Kiváncsi vagyok ki és mennyiből jött ki egy ekkora lagzin

2013. jan. 16. 21:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

A ház meg az esküvő hol egy kategória?


Van, aminek meg kell adni a módját az életben. Az esküvő pl ilyen. Abból egy van az életben, had költsek már rá.

2013. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

"A ház meg az esküvő hol egy kategória? "

Ezt nem értem én sem, mégis egy fél ház árát képesek elkölteni lagzira egyesek. Pedig az egyszeri alkalom elméletileg, a házad viszont otthonod lesz egy életre.

2013. jan. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

Kedves utolsó, idézek neked egy előző hozzászólótól, mert látom nem megy a visszaolvasás :)


"nem verik el, mert azzal számolnak, hogy legalább nullszaldósra kijön a mulatság."


Egyébiránt nem kell irigykedni.

Nekünk is csak "aláírós" esküvőnk lesz, ugyanis nálunk esélytelen hogy a kedves rokonság egyáltalán a saját élelmezését fedezné, az étterem is kilőve már: Slash nem jókor jön ide koncertet adni :)

Még sem "nézem le" azokat akik képesek egy fél lakás árát elverni az esküvőre...

2013. jan. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
2009-ben 90 fővel, 1.5 millióba került...mindenféle extra dolog nélkül...
2013. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

"Kedves utolsó, idézek neked egy előző hozzászólótól, mert látom nem megy a visszaolvasás :)


Egyébiránt nem kell irigykedni.


Még sem "nézem le" azokat akik képesek egy fél lakás árát elverni az esküvőre..."

Elolvastam a hszeket, csak mondom. Én nem úgy hívok vendégeket, hogy arra számítok, kifizetik a bulit helyettem, sőt nyerek is rajtuk, ez a hozzáállás taszít.

Csak mert nem értek egyet, nincs szükség a lekezelő stílusra, hiába teszel infantilis mosolygós emokat a válaszodba, süt belőle a gőg és fölényeskedés, ami szintén taszító.

Nem nézed le, aki drága lagzit tart (te is tartanál, de nem futja), csak azt, aki nem ért veled egyet.

2013. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Ha szerencséje van az embernek, akkor visszajön ugyanaz a pénz, amit belefektetnek a lagziba.Így lesz egy csodálatos élményük, lesz egy elméletileg életre szóló köteléke az ifjú párnak, és olyan mintha nem költöttek volna semmit.Mi összeházasodtunk, csudajó volt, több jött vissza, mint amennyit befektettünk, és azt pótoltuk bele a lakásunkba, amit 3 éve vettünk, és már ki is fizettünk:)úgy, hogy volt rajta 3 M Ft hitel. És nem nyertünk lottón, csak ügyesen gazdálkodtunk. Lehet így is gondolkozni.
2013. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekük 90-100 fős lakodalmunk volt (pontos számot nem tudok, mert valaki az utolsó pillanatban visszamondta, valaki eljött, pedig nem hívtuk :-), de ki nem rúgtuk). Egy üzemi konyhán volt. Az étel 330 ezer ft volt, az italok 90 ezer ft (plusz 12 l házi pálinka). A sütemények, torták 80 ezer ft, a díszítés 20 ezer ft. A zenész 50 ezret kért (reggel 6-ig zenélt folyamatosan). A többi költésg (ruha, szertartások, fotós stb.) kb. 400 ezer ft volt. Összességében a "befektetett pénz" dupláját kaptuk vissza.
2013. jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Senki se akar a lagzijából meggazdagodni, de felénk egyszerűen úgy illik, hogy ha meghívnak, legalább 10 e Ft/fő-t viszel nászajándékba. Szerintem teljesen reális az 1-1,5 millió egy nagyobb városban, falun kevesebből is ki lehet gazdálkodni, de rá kell szánni az időt a szervezésre, az biztos.
2013. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mi kb 1 millió körül számoltunk,igyekszünk mi is jó pár dolgot magunk megoldani,pl fodrász,körmös barátnőm lesz,meghívókat mi csináljuk,menyecske ruhát varratok,virágokat ismerős olcsóbban,egyenlőre ezek megvannak,de igyekszünk még faragni,mert nem szeretnénk 1,5-2 milliót elkölteni,de mégis szép,romantikus esküvőt tervezünk.

2013. jan. 19. 12:18
 20/20 A kérdező kommentje:
Mellesleg Pécsen tervezzük az esküvőt,szóval azért vannak itt is árak,de próbálunk jobban körülnézni,mert így is találtunk már olcsóbb éttermet az eredetinél.
2013. jan. 19. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!