Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek lesz 2013-ban az esküvője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lesz 2013-ban az esküvője?

Figyelt kérdés
Melyik hónapban? Nagy, pici, milyen stílusú? Hogy álltok a szervezéssel? :)

2012. dec. 31. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg Nekünk!:) Márciusban,pici-két tanús és a szervezéssel sehogy,mert ezt ma közölte a Párom!:D
2012. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Sok boldogságot! :)

Nekünk is március (vége)! Eredetileg kéttanúsat akartunk, de a rokonok lebeszéltek róla, így kb. 50 fős lesz (szűk család, és legfontosabb barátok), szertartás majd ebéd. Ti ne hagyjátok magatokat lebeszélni, a szervezéssel csak a gond van! :D

2012. dec. 31. 21:46
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
És mennyibe fogtok kijönni ? ha nem vagyok indiszkrét :)
2012. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pontos választ sajnos nem tudok adni a kérdésre, mert édesapám egyik barátjának éttermében lesz megtartva az ebéd, és apukám ezt a költséget átvállalta (ez ugye a legtöbb). Minden más olyan 400ezer alatt (ruha, öltöny, karikagyűrű, ezek drágábbak, meg az apróságok: virág, torta stb.). Pedig ugye nálunk nem lesz lagzi, ahova zenekart meg ilyesmit kéne intézni. A kaja a legváltozóbb, 2000-től-20000Ft/főig láttam már mindent :S
2012. dec. 31. 22:02
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Komoly ez a lepontozás!:D

Nektek is sok boldogságot!:) Köszi!:) Párom is a hó végére tervezi.:) Majd megpróbálunk nem bedőlni,köszi a tanácsot!:)

B.U.É.K Nektek.

2012. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk is! :) A legesleges legkisebb esküvőnk lesz, se csokor, egy szolid ruha és kész. 2 tanús, aztán itthon egy kis ünneplés szűk családi körben és barátokkal. Nincs mit tervezni. :) Amint jó idő lesz, megtartjuk.


Sok boldogságot nektek!

2012. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Köszi a választ kérdező! A pontozásokkal nem kell törődni, csak a vénlányok ;P
2013. jan. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem:)Januárban kérjük az idöpontot:)Aztán valamikor nyár eleje felé!
2013. jan. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk szeptember 20-án lesz, szűk családi-baráti körben 20 fővel. Polgári szertartás lesz és egy vacsora.

Úgy állunk, hogy étterem, fotós, varrónő, kiválasztva. Márciusban megyünk az anyakönyvibe bejelentkezni. Karácsonykor hallottuk, hogy az éttermünk bezár, így azt most keressük, pedig már szeptemberben lefoglaltuk (szerencsére még csak szóban).

Gyűrűt kell venni, már próbálgattunk. A ruhámat márciusban kezdi el a varrónő, mert nyáron sok dolga lesz. Az egyik barátunk virágkötő, így az Tőlük lesz. Apróságokat kell majd kiválasztani. A meghívót olcsón vettem (10db kell), majd meg kell díszíteni.

300E körüli költségekkel számoltunk.

Nagyjából ennyi.


24N

2013. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekünk! :) Augusztus 10-én! :)

150 fő. Szinte már minden meg van! :)

2013. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!