Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan akinek külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek külföldön volt az esküvője?

Figyelt kérdés
Esetleg család nélkül? Hol volt, meddig szerveztétek? Megbántátok, vagy így volt tökéletes? Minden érdekel! Köszi!
2012. dec. 6. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

csalàd nèlkul,a legjobb baràtnom volt a tanum,a fèrjemè meg a baràtnom fèrje.olaszorszàgban.itt is èlek,a fèrjem olasz.szervezès?a papirmunka volt fèl èv,amint az engedèly kèzben volt rà 2 hètre eskudtunk.

milyen volt:tuti nem àlomeskuvonek neveznèm,de jobbat nem lehetett kihozni belole.csak mi meg a tanuk, nàlunk ebèdeltunk,beszèlgettunk,ès ennyi.mivel a fèrjem rokonai a kozelben laknak,az enyèm meg tàvol,igy volt igazsàgos./vagy ez jo indok volt arra hogy anyos ne legyen jelen... :D /

2012. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Törökországban volt az esküvő, török a férjem.

A szervezés nem volt vészes, csak az én részemről kellett fordítás, és annak a felülhitelesítése, meg apostille.

Minden másban olyan volt a szervezés, mint Mo.-n.

Az esküvő álomszép volt.

Azóta is boldogan élünk, az egyetlen bánatom, hogy itt nincs túrórudi...

2012. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok! Jöhetnek még!

Olyan jót nevettem ezen a túró rudis dolgon. Tudom, hogy a házi túrórudi nem ugyanaz, de van sok szuper recept a neten. Nem akarod kipróbálni valamelyiket?

2012. dec. 6. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Spanyolorszagban volt a baratokkal. Az "ejfel utani hagyomanyos resz" Magyarorszagon volt az en csaladommal es a baratokkal. Es meg egy harmadik buli a parom orszagaban a csaladdal es az ottani baratokkal.

Nalunk is csak a forditasokkal es az engedelyekkel volt gond, szinten fel ev huzavona volt.


Macera volt az biztos :) De ma sem csinalnam maskeppen. Mindenkivel ünnepeltünk egy kicsit es sertödes sem volt senki reszeröl.


A turo rudi nekem is hianyzik :) Bar itt meg turo sincs, ugyhogy varom mikor megyünk haza legközelebb :)

2012. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszi Kérdező!

Itt olyan nyamvadt a túró... inkább sajt, nem is túró! :(

Te hol szeretnél házasodni?

2012. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, ezért tettem fel a kérdést :) Ötleteket várok. Házi túrót is lehet csinálni, ahhoz is van recept a neten. Na, na, na?

Amúgy 12 éves kapcsolatról van szó, van már egy 2 éves lányunk. Lánykérés még azelőtt megvolt, hogy teherbe estem volna, de mindketten ódzkodunk attól a fajta esküvőtől ahol idegeskedünk, hogy jajj mindenki jól érzi-e magát, stb. Annyira nem akarunk "szerepelni", és annyira magánügyünknek érezzük a házasságot, hogy gondoltam lehetne külföldön, hármasban a lánykánkkal :)

2012. dec. 7. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Na hogy döntöttetek végül? Nálunk is többéves kapcsolatról van szó és idén szeretnénk egy kéttanús esküvőt és Nekem is már rengeteg alternatíva eszembe jutott...szokatlan helyszín...stb...:) Ha gondolod,értekezhetünk!:)
2013. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értekezzünk! :) Ti merre tervezitek?
2013. jan. 11. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyenlőre még semmi konkrét,de a hajótól elkezdve,a szabad ég alatton keresztül a külföldig,már minden eszembe jutott.:) De akár a sima polgári termes majd templomi misés variáció is jó lenne... Nemtudom/nemtudjuk még...:)

Nálatok mizu?

2013. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!