Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit írnál egy boros címkére?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnál egy boros címkére? Házasságról, szerelemről szóló idézetet/bölcsességet, vagy házasságról szóló viccet?

Figyelt kérdés
25 éves párnak lesz az ajándék. Saját készítésű (házi, de minőségi) borok és pálinkák lennének benne. Egyedi címkét is tervezek nekik, esküvői rajzokkal, csak nem tudom, hogy mit írjak a címkékre.
2013. jan. 9. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Egy pillantás,egy mosoly,egy csók,egy szerelem. Két ember,két elme,két lélek,két sors. egy út,egy utazás,egy vég.Közösen,együtt...
2013. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az előző gyönyörű. Itt meg egy vicces:

"A házasság olyan bűn, amely alól az egyház is megtagadja a feloldozást!"

Amúgy a pár 25 éves, vagy 25 éve vannak együtt?

2013. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Az idézetek megvannak már, csak nem tudom, hogy vicc, vagy idézet legyen.


Ehhez hasonló szöveg?


"Házasság: kölcsönös szerződés férfi és nő között, melyben kölcsönösen megállapodnak, hogy a szerződés napjától kezdve nem mondják el egymásnak, hogy kivel van viszonyuk."


Karinthy Frigyes


Vagy inkább ilyen viccek?


Ebédelnek a fiatal házasok. Az ifjú férj hősiesen kanalazza az ételt, a fiatalasszony pedig talán azért is, hogy elterelje a figyelmét az ételről, állandóan csacsog.

- Tudományos cikkeket olvastam a napokban, amelyekben az orvosok azt írják, hogy egy felnőtt ember három-négy kiló sót eszik meg évente.

A férj felnéz, megáll a kezében a kanál:

- De nem egyszerre!

2013. jan. 9. 13:58
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Hemingway


Az élet csak egy jót ad nekünk:

Azé lehetünk, akit szeretünk."



Lope de Vega


„Örömöm sokszorozódjék a te örömödben. Hiányosságom váljék jósággá benned.”


(Weöres Sándor)


“Ígérd meg azt, hogy kezed kezemből vissza nem veszed, s akkor is szeretni fogsz, mikor már én is vén leszek.”


(Heltai Jenő)


“Az élet csak egy jót ad nekünk: Azé lehetünk, akit szeretünk.”


(Lope de Vega)


“Most valóság lesz minden édes remény Mely ott él szívünk rejtekén Az élet és a szerelem tárt karokkal vár, S hogy szép lesz-e, csak rajtunk áll.”


(Fagyejev)


“Veled mindenkinél büszkébb vagyok. Csak egyben koldus: mindent elvehetsz, s ezzel a legkoldusabbá tehetsz.”


(Shakespeare: Mindenem)


“Mi nem hirdetjük fennen, hangos szóval, Csak te, csak én, örökké s holtomiglan, Mi megpróbálunk csendben boldogok lenni, Lelkünk mélyén, őszintén, igazán szeretni.”


(Stendhal)


“Igézve álltam, soká, csöndesen, És percek mentek, ezredévek jöttek Egyszerre csak megfogtad a kezem, S alélt pilláim lassan felvetődtek, És éreztem: szívembe visszatér, És zuhogó, mély zenével ered meg, Mint zsibbadt erek útjain a vér, A földi érzés: mennyire szeretlek!”


(Tóth Árpád)


“A boldogság nem a dolgokban, hanem hajlamunkban rejlik; s attól vagyunk boldogok, hogy azt mondhatjuk magunkénak, amit mi szeretünk, nem pedig azt, amit mások vélnek szeretetre méltónak.”


(La Rochefoucauld)


“A tengerpartot járó kisgyerek mindig talál a kavicsok közt egyre, mely mindöröktől fogva az övé, és soha senki másé, nem is lenne.” (Pilinszky János)


“A játszótársam, mond akarsz-e lenni, akarsz-e mindig játszani, Akarsz-e élni, élni mindörökkön, játékban élni, mely valóra vált.”


(Kosztolányi Dezső)


“Aki halandó, csak halandót szerethet halhatatlanul.”


(József Attila)


“Nem tudod, mit rejt a sorsod Mosolyt, hoz-e vagy könnyeket Tanuld meg hát feledni a rosszat, S őrizd meg a boldog perceket.”


(Hemingway)


“Köszönöm, hogy te vagy. Az órát köszönöm, amelyben fényül nyert e világtalan világ, köszönöm, hogy kezed kinyújtottad felém, s árnyául elfogadtál sugárzó életednek.”


(Móra Ferenc)


“Akit párodul melléd rendelt az ég, Becsüld meg, szorítsd meg a kezét, És ha minden álmod valósággá válik, Akkor se feledd el, Légy hű mind halálig.”


(Madách Imre)


“Lehet, hogy gyenge még a hangunk lehet, hogy léptünk még bizonytalan, de indulunk a szépet, jót akarjuk, érezzük, hogy hitünknek szárnya van.”


(Juhász Gyula)


“Megálljatok, kik halkan jártok itt, a fák alatt, ti kedvesek. Kik értitek az erdő titkait, rám nézzetek. Párommal én az erdő ünnepén, szentséges édes alkonyon, csendben, harmatban, lilán és üdén harangozom.”


(Sík Sándor: Harangvirág)


“Mert kell valaki, akihez beszélsz, mert kell egy másik, mások ellen, ne áltasd magad, ennyi az egész, de ez eltéphetetlen.”


(Rab Zsuzsa)


“Minden dicsőségnél, minden tehetségnél többet ér: szeretni. Nem az, hogy az embert szeretik, hanem az, hogy az ember szerethet.”


(Jászai Mari)

Hemingway


Az élet csak egy jót ad nekünk:

Azé lehetünk, akit szeretünk."



Lope de Vega


„Örömöm sokszorozódjék a te örömödben. Hiányosságom váljék jósággá benned.”


(Weöres Sándor)


“Ígérd meg azt, hogy kezed kezemből vissza nem veszed, s akkor is szeretni fogsz, mikor már én is vén leszek.”


(Heltai Jenő)


“Az élet csak egy jót ad nekünk: Azé lehetünk, akit szeretünk.”


(Lope de Vega)


“Most valóság lesz minden édes remény Mely ott él szívünk rejtekén Az élet és a szerelem tárt karokkal vár, S hogy szép lesz-e, csak rajtunk áll.”


(Fagyejev)


“Veled mindenkinél büszkébb vagyok. Csak egyben koldus: mindent elvehetsz, s ezzel a legkoldusabbá tehetsz.”


(Shakespeare: Mindenem)


“Mi nem hirdetjük fennen, hangos szóval, Csak te, csak én, örökké s holtomiglan, Mi megpróbálunk csendben boldogok lenni, Lelkünk mélyén, őszintén, igazán szeretni.”


(Stendhal)


“Igézve álltam, soká, csöndesen, És percek mentek, ezredévek jöttek Egyszerre csak megfogtad a kezem, S alélt pilláim lassan felvetődtek, És éreztem: szívembe visszatér, És zuhogó, mély zenével ered meg, Mint zsibbadt erek útjain a vér, A földi érzés: mennyire szeretlek!”


(Tóth Árpád)


“A boldogság nem a dolgokban, hanem hajlamunkban rejlik; s attól vagyunk boldogok, hogy azt mondhatjuk magunkénak, amit mi szeretünk, nem pedig azt, amit mások vélnek szeretetre méltónak.”


(La Rochefoucauld)


“A tengerpartot járó kisgyerek mindig talál a kavicsok közt egyre, mely mindöröktől fogva az övé, és soha senki másé, nem is lenne.” (Pilinszky János)


“A játszótársam, mond akarsz-e lenni, akarsz-e mindig játszani, Akarsz-e élni, élni mindörökkön, játékban élni, mely valóra vált.”


(Kosztolányi Dezső)


“Aki halandó, csak halandót szerethet halhatatlanul.”


(József Attila)


“Nem tudod, mit rejt a sorsod Mosolyt, hoz-e vagy könnyeket Tanuld meg hát feledni a rosszat, S őrizd meg a boldog perceket.”


(Hemingway)


“Köszönöm, hogy te vagy. Az órát köszönöm, amelyben fényül nyert e világtalan világ, köszönöm, hogy kezed kinyújtottad felém, s árnyául elfogadtál sugárzó életednek.”


(Móra Ferenc)


“Akit párodul melléd rendelt az ég, Becsüld meg, szorítsd meg a kezét, És ha minden álmod valósággá válik, Akkor se feledd el, Légy hű mind halálig.”


(Madách Imre)


“Lehet, hogy gyenge még a hangunk lehet, hogy léptünk még bizonytalan, de indulunk a szépet, jót akarjuk, érezzük, hogy hitünknek szárnya van.”


(Juhász Gyula)


“Megálljatok, kik halkan jártok itt, a fák alatt, ti kedvesek. Kik értitek az erdő titkait, rám nézzetek. Párommal én az erdő ünnepén, szentséges édes alkonyon, csendben, harmatban, lilán és üdén harangozom.”


(Sík Sándor: Harangvirág)


“Mert kell valaki, akihez beszélsz, mert kell egy másik, mások ellen, ne áltasd magad, ennyi az egész, de ez eltéphetetlen.”


(Rab Zsuzsa)


“Minden dicsőségnél, minden tehetségnél többet ér: szeretni. Nem az, hogy az embert szeretik, hanem az, hogy az ember szerethet.”


(Jászai Mari)


mint találni egy embert, akinek lelkébe nyugodtan letehetjük szívünk titkait, akiben megbízunk, akinek kedves az arca, elűzi lelkünk bánatát, akinek egyszerű jelenléte elég, hogy vidámak és nagyon boldogok legyünk."


Hemingway


Az élet csak egy jót ad nekünk:

Azé lehetünk, akit szeretünk."



Lope de Vega


„Örömöm sokszorozódjék a te örömödben. Hiányosságom váljék jósággá benned.”


(Weöres Sándor)


“Ígérd meg azt, hogy kezed kezemből vissza nem veszed, s akkor is szeretni fogsz, mikor már én is vén leszek.”


(Heltai Jenő)


“Az élet csak egy jót ad nekünk: Azé lehetünk, akit szeretünk.”


(Lope de Vega)


“Most valóság lesz minden édes remény Mely ott él szívünk rejtekén Az élet és a szerelem tárt karokkal vár, S hogy szép lesz-e, csak rajtunk áll.”


(Fagyejev)


“Veled mindenkinél büszkébb vagyok. Csak egyben koldus: mindent elvehetsz, s ezzel a legkoldusabbá tehetsz.”


(Shakespeare: Mindenem)


“Mi nem hirdetjük fennen, hangos szóval, Csak te, csak én, örökké s holtomiglan, Mi megpróbálunk csendben boldogok lenni, Lelkünk mélyén, őszintén, igazán szeretni.”


(Stendhal)


“Igézve álltam, soká, csöndesen, És percek mentek, ezredévek jöttek Egyszerre csak megfogtad a kezem, S alélt pilláim lassan felvetődtek, És éreztem: szívembe visszatér, És zuhogó, mély zenével ered meg, Mint zsibbadt erek útjain a vér, A földi érzés: mennyire szeretlek!”


(Tóth Árpád)


“A boldogság nem a dolgokban, hanem hajlamunkban rejlik; s attól vagyunk boldogok, hogy azt mondhatjuk magunkénak, amit mi szeretünk, nem pedig azt, amit mások vélnek szeretetre méltónak.”


(La Rochefoucauld)


“A tengerpartot járó kisgyerek mindig talál a kavicsok közt egyre, mely mindöröktől fogva az övé, és soha senki másé, nem is lenne.” (Pilinszky János)


“A játszótársam, mond akarsz-e lenni, akarsz-e mindig játszani, Akarsz-e élni, élni mindörökkön, játékban élni, mely valóra vált.”


(Kosztolányi Dezső)


“Aki halandó, csak halandót szerethet halhatatlanul.”


(József Attila)


“Nem tudod, mit rejt a sorsod Mosolyt, hoz-e vagy könnyeket Tanuld meg hát feledni a rosszat, S őrizd meg a boldog perceket.”


(Hemingway)


“Köszönöm, hogy te vagy. Az órát köszönöm, amelyben fényül nyert e világtalan világ, köszönöm, hogy kezed kinyújtottad felém, s árnyául elfogadtál sugárzó életednek.”


(Móra Ferenc)


“Akit párodul melléd rendelt az ég, Becsüld meg, szorítsd meg a kezét, És ha minden álmod valósággá válik, Akkor se feledd el, Légy hű mind halálig.”


(Madách Imre)


“Lehet, hogy gyenge még a hangunk lehet, hogy léptünk még bizonytalan, de indulunk a szépet, jót akarjuk, érezzük, hogy hitünknek szárnya van.”


(Juhász Gyula)


“Megálljatok, kik halkan jártok itt, a fák alatt, ti kedvesek. Kik értitek az erdő titkait, rám nézzetek. Párommal én az erdő ünnepén, szentséges édes alkonyon, csendben, harmatban, lilán és üdén harangozom.”

2013. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
25 évesek. Néhány éve vannak együtt.
2013. jan. 9. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ebből szedel ki egy-két sort??

2013. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon jókat küldtetek! Sokat nem ismertem. Lehet hogy ezekből válogatok inkább.
2013. jan. 9. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Viccet ne.

Szép idézetet tegyél rá,egy ehhez hasonló képet:

[link]

vagy: [link]

Viccet ne,20 év múlva már nem lesz vicces

2013. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudj, ne lopj, ne csalj, ne igyál.

Ám ha iszol, idd a kedvesed igaz szavait.

Ám ha lopsz, lopj csókot, édeset.

Ha hazudsz, hazudj kegyeset.

Ám ha csalsz, csalj mosolyt az arcára, és nem fogsz csalódni.

2013. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!