Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Névre szóló ültetőkártya legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névre szóló ültetőkártya legyen?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretnénk ültetőkártyát az esküvőnkre, viszont azt nem tudjuk, hogy évre szóló legyen vagy elég az is, hogy XY és családja, amelyből annyit készíteni, ahány tagú a család. Ez azért lenne jobb, mert van olyan vendég, akinél még kérdéses, hogy éppen melyik barátnőjét hozza magával, a másik elvált, és nem tudjuk, hogy van-e azóta kapcsolata, ha hozza, akkor hogy hívják, vagy például a nagybátyám megkérdezte, hogy nem hozhatná-e egyik ismerős városi gyereket, hogy lásson vidéki lakodalmat....stb. :) Viszont ez így nem bántó, hogy nem névre szóló?
2012. jún. 25. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyumék esküvőjén névre szólóak voltak. Szerintem lehet nyugodtan, ha tudod, kik jönnek, milyen viszonyban vannak egymással, stb.
2012. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Csinálhatjátok nem névre szólóan is, de akkor írjátok rá, hogy: X.Y. plusz 1 személy, vagy 2 személy, vagy 3 személy...
2012. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az olyan személytelen, hogy Kovács Jenő+1 fő, inkább kérjetek mindenkitől egy gyors e-mailes-telefonos visszajelzést adott határidőig, hogy kik jönnek akkor végül (név szerint) az esküvőre, mert ültetőkártyák lesznek.
2012. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen névreszóló. Én is az utolsó pillanatban fogom kinyomtatni őket, mert van egy lány aki még nem döntötte el, hogy hoz-e magával valakit vagy sem, és ha igen, akkor kit. Persze amúgyis mindenkinél rákérdeztünk pl, hogy a gyerekeket hogy hívják (mert esetleg nem tudtuk) vagy hogyan szokták szólítani őket. Mert nekünk az sem mindegy, hogy Zsanit vagy Zsanettet írjak, mert lehet, hogy az egyiket utálja.
2012. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is legyen névre szóló.


van, aki (mint pl. én is) szívesen hazaviszi az ültetőjét, de ha az áll rajta, hogy Kovács Lajos+1, vagy és családja, akkor már nem biztos... legalábbis én ott hagynám, az biztos. A névre szólóim meg itt vannak kiragasztva egy szekrényre.


Ha meg már valaki odavisz valakit, az a minimum, h megmondja a nevét előre, nem aznap találja ki, hogy kit akar elvinni.

2012. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!