Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kecskeméten és környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabszem kérdése:

Kecskeméten és környékén tudtok-e ajánlani jó lagzihelyszíneket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 12:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
Biczó Csárda - nagyon szép hely.
2012. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gondolom neked már mindegy, de annak aki ezután találja meg a kérdést még hasznos lehet.


A Három Gúnárt ajánlom. Nekünk itt volt és kb. hanyatt estünk tőle. Az ára nagyon jó, ráadásul abban van még egy alap dekoráció is (egyszerű élővirág az asztalokra, választható színű szalvéta, gyertya, abrosz szín). A kiszolgálás olyan, hogy a 20 éve lagzizó vőfélyünk annyit mondott, hogy aki itt bármilyen hibát talált, az elmehet a picsäba és mikor megmondtuk mennyi volt, akkor teljesen elképedt, hogy milyen jó áron csinálták.


Parkolni lehet a Domus parkolóban, a színháznál vagy akár előtte, aztán utána gyalog az összes helyszín gyorsan elérhető, ami nagyon nem hátrány, ha pl. a vendégek egy része nem kecskeméti és leszakadnak egy piros lámpánál, meg úgy egyáltalán két perc alatt oda lehet sétálni, nem töri meg az egész lendületét, hogy mindenki kocsihoz mászik vissza, beül, várjuk meg a többieket stb.


A pár kap egy lakosztályt is arra az éjszakára, ahova a rendezvényházból lehet felmenni, mi erre nem is gondoltunk, csak, hogy legyen valami hely, ahol át lehet öltözni, de marha jó volt, hogy rendesen le tudtam zuhanyozni a tánc után, mert nagyon megizzasztottak stb.

Én nagyon elégedett vagyok, akikkel pedig egyeztetsz nagyon tapasztaltak, és segítőkészek, kb. eszünkbe se jutott a kérdés, de már válaszoltak rá, nagyon megkönnyítette a szervezést, nekünk tényleg csak az alapokat kellett elmondani, eldönteni, olyan dolgot is megkérdeztek, ami eszünkbe se jutott volna, hogy olyat is lehet, elmondták, hogyan szokták általában minek mi az előnye és hátránya, mit javasolnak, nagyon jó volt.

Magánál a vacsoránál meg nálunk volt, aki nem szólt, hogy nem jön, de lettek plusz vendégek is és ezt is KÉT perc alatt úgy megoldották, hogy senkinek nem is tűnt fel semmi.

A menün ha valami nem tetszik lehet változtatni, rögtön ajánlanak abban a kategóriában másik ételt helyette.

A felszolgálók nagyon figyelmesek és udvariasak, a vendégek legelképesztőbb hülyeségét is széles mosollyal nyugtázták, és jellemző, hogy még ki sem ürült a poharad, de már ott voltak, hogy töltsenek, pedig fix csomagot választottunk, nem fogyasztás alapján fizettünk.

Egyszer meg levertem egy evőeszközömet azonnal felvettem, és mire kimondtam, hogy kell majd kérni egy másikat, már ott is voltak egy újjal, szerintem, ha nem hajolok vele együtt, amikor esett, akkor nem tudom megelőzni őket, hogy én szedjem fel..


Na mindegy én kb. ódákat tudnák zengeni, elég sokat járunk éttermekbe meg ilyesmi, meg nagyon bunkó és kritizálós tudok lenni (pár vendég is) de egyszerűen nem is lett volna mibe belekötni. :)

2013. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 VWdesign válasza:
Romantikus esküvőhelyszin Kecskemét környékén: [link]
2019. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!