Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nyáron lesz esküvőnk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyáron lesz esküvőnk egy Lajosmizséhez közeli tanyán. Ajánlanátok nekem jó fodrászt Lajosmizsén, vagy Kecskeméten?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Az én fodrászomat ajánlhatom neked, ő tényleg nagyon jó és ért ahhoz, amit csinál. Hidd el, sok fodrásznál jártam előtte, akik tönkre tették a hajam és nem is csinálták jól. végül nála kötöttem ki. csináltattam magamnak már sok frizurát vele és eddig még nem csalódtam. ha valamit szeretnék és ő úgy látja, hogy az nem jó, akkor megmondja, hogy az nem éppen előnyös nekem és inkább ajánl egy másikat. szépen keveri ki a szineket és nagyon figyel a hajadra minőségére. Nem csak hétköznapi hajat csináltatok nála, hanem voltak már alkalmi frizuráim is és azok is nagyon divatosak voltak és szépek.


Azt el is felejtettem mondani, hogy nem olyan, mint a többi fodrász, hogy éveket kell várni, mig sorra kerülsz, mert közben még három másik ember haját csinálja. nem. Ő csak veled foglalkozik, nagyon barátságos, kis vidám. időpontot kell vele egyeztetni, mert sok vendége van és hétvégén nem vállal.


A neve: Katona Erika

A szalon neve: Aphrodite Szépségszalon

Cim: Nagykőrösi u. 12.


Remélem segitettem, csináltass vele egy próba frizurát és meglátod, hogy jó lesz-e neked.


Sok sikert és Gratulálok a házasságotokhoz!

2010. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a város központjában lévő Bűbáj szalonban( írd be a keresőbe, kiadja az elérhetőséget) csináltattam minden: haj, smink, köröm, barnítás....

Nagyon szépen összedolgoztak, meg voltam elégedve. Jó a hangulat és kedvesek a csajok! Azt hiszem van "menyasszony csomag is"

2010. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 11. 09:08
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom jártál-e Erikánál Aphrodite Szépségszalonban? Én biztosan nem ajánlanám szakmailag.emberileg sem!!!Privátként,ha érdekel leírnám a véleményem. Az esküvődhöz gratulálok,sok boldogságot kívánok!
2010. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!