Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ennyiből így ki tudnánk hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyiből így ki tudnánk hozni?

Figyelt kérdés

Szolid, visszafogott esküvőt szeretnénk extrák nélkül, utána pedig egy 2-3 órás vacsorát, lagzi nélkül.


Templomi esküvő díja (25 ezer Ft)

Polgári esküvő díja (25 ezer Ft)

Menyasszonyi ruha + cipő + fátyol(50-100 ezer Ft)

Vőlegény öltönye (20-30 ezer Ft)

Csokor, autódísz (10 ezer Ft)

Vacsora (2800 Ft/fő, összesen 140 ezer Ft, lefoglalva :) )

Sütik (1000 Ft/fő, összesen 50 ezer Ft)

Italok (800 Ft/fő, összesen 40 ezer Ft)

Esküvői torta (max. 30 ezer Ft)

Fotós (50-100 ezer Ft)

Videós (50-100 ezer Ft)


Összesen: 500-700 ezer Ft-ból kijönne egy 50 fős esküvő vacsorával?


Ennyiből ki lehet hozni? Vagy valahol nem reális, amit számoltunk?


2012. okt. 17. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi ennek a törtrészéből hoztuk ki az esküvőnket... Igaz, hogy nem 50-en voltunk. Egy csomó mindenen lehetne spórolni. pl ha van videós, minek fotós? Ja, és valószínűleg a pia kevés lesz. Sört 2-3ü/fő, üdítő 1,5-2l/fő, bor 1ü/fő, pálinka 0,5l/fő, pezsgő 0,5l/fő. Esetleg ásványvíz. Ezek amiket írtam már nagyon a teteje, ennél csak kevesebb lehet 2-3 óra alatt.
2012. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Meghívott te magad is eltudod készíteni, ha veszel mintás papírt sokkal olcsóbb. Szerintem sem kell fotós a videó felvételből is lehet képeket előhívatni. A menyasszonyi ruha is lehet sokkal olcsóbb, ha mondjuk vaterán veszed Nem kell félni tőle, elmész személyes és felpróbálás után veszed meg. Polgári esküvő ha hétköznap tartjátok akkor az tudtommal ingyenes, így máris spórolnál 25. ezret.

Csokor és autódíszt nem fogsz tudni venni 10. ezerért, az nagyon olcsó lenne, talán a csokor meg pár masni jönne ki ennyiből. De ezt is elkészítheted ha veszel szatén szalagot rövidáru boltban.

2012. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem simán kihozható ennyiből!A mi esküvőnk idén volt, de nálunk volt lakodalom, zenekar és mi 60an voltunk!3600Ft/fő volt a vacsi, de nálunk éjfélkor is volt kaja, ez pl nálatok nem lesz!Nálunk a menyacsokor, igazi félkör alakú rózsacsokor, plusz szülőköszöntő csokrok, kitűzők, autódísz, dobócsokor, koszorúscsokrok együtt volt 18ezer, szal 10ezerből nálatok simán kijön a virág szerintem!Esküvői tortánk 2 emeletrs, marcipán bevonatos került 8ezer Ftba, otthon dolgozó hobbicukrásztól rendeltük, ugyan olyan szép és finom volt mintha cukiból rendeltük volna, csak a cukisra 30ezres árajánlatot kaptunk :) Szóval szerintem ki lehet annyiból hozni, amit írtál!
2012. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hja, az lemaradt, h összesen 600ezerbe került mindennel együtt az esküvőnk!Utolsó voltam!
2012. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!