Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyáron lesz a sátras lagzink....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron lesz a sátras lagzink. Hogyan tudnánk saját kezüleg feldíszíteni?

Figyelt kérdés
lufikra gondoltunk ,de ügyelve arra hogy hangulatos legyen.bármilyen ötletet szívesen fogadunk.aug 11 a dátum
2012. febr. 3. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Viszel egy kisszéket, arra felállván elég sok sarkot el tudtok érni.

Na akkor megfogod a lufit és a lampiont és felakasztod.

2012. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lufi, akkor nagyon-nagyon mértékkel, mert könnyen bazári hangulat lesz a vége. Ügyeljetek az ízléses, arányos elrendezésre, és ne vigyétek túlzásba. A színek egy szín árnyalatai legyenek, ne legyen csiricsáré!


Azért legyen valami előzetes koncepció, tervezés, ne ott kelljen élesben kitalálnotok, mi hogy legyen! :)

2012. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2.-ik válaszolónak:)
2012. febr. 3. 11:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lufiban van nagyon szép gyöngyház színű és pezsgő színű is, ezzel nem lesz bazári. Vegyetek dekoranyagot, bár drágább lesz így az anyag, hogy saját magatok szerzitek be. Esetleg ebből vegyetek kevesebbet és csináljatok belőle gyűrödést, masnit vagy csak a sátor,, plafonról" így keresztbe lógósan tegyétek fel. Asztalra vagy a sátortartó oszlopra mondjuk kis virágcsokordíszt összeköttök és a dekorra vagy az oszlopra felkötitek. Ekkor nagyon szép virágok vannak már, akár saját virágból is gazdálkodhattok. Asztalokra egy szép terítő egy kis virággal a közepén vagy pici váza ilyen mű fémvirággal(akár zománcozott). Azt tartsátok szem előtt, hogy a kevesebb néha több!
2012. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak, ez egy jó kis cikk erről! :)


[link]


(második válaszadó)

2012. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nagyon jók
2012. febr. 3. 13:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szív, virágok forma lufikkal ha ügyesek vagytok láttam egy olyat hogy menyasszony és férj megvan lufiból, de ez a ti fantáziátok.

Anyumnak aug11-én van a szülinapja.:)

Sok boldogságot és örökkévaló házasságot!:)

2012. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Találtam kifejezetten esküvőre lufikat:

[link]

2012. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Próbáltam olyan díszítést összeszedni, ami profinak tűnik, de ti is meg tudjátok valósítani. Természetesen előtte meg kell tervezni, kiszámolni, hogy miből hány méterre van szükség. Stb. Egyik képen van olyan, hogy a pár mögé szép függönyanyagot függesztenek és mögé izzósort. A másik ami tetszik a papírvirág, valamint az anyagok felfüggesztve. Szerintem ízlésesebb, mint a lufi.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam a képeim között és így felraktam, szerintem nagyon ötletes.:D

[link]

2012. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!